360 CNP Organizasyon tarafından organize edilen Lojistik ve Tedarik Zinciri konferanslarının dördüncüsü, “4. Uluslararası 360 LOJİ&TED Konferansı”09 Ocak 2019 Çarşamba günü, Wyndham Grand İstanbul Levent’te gerçekleşecek ve Akıllı Teknolojiler & Akıllı Lojistik ana teması altında geleceğe odaklanacaktır.

Tam gün sürecek olan konferansa, 20 farklı sektörden 150‘nin üzerinde lojistik ve tedarik zinciri birimlerinin yöneticileri başta olmak üzere, lojistik hizmeti veren şirketler, servis sağlayıcılar, teknoloji firmaları, danışmanlık firmaları, devlet kuruluşları, sektörel dernekler ve medya kuruluşları üst düzey karar mekanizmaları ile katılım göstermektedir. Katılımcılara stratejik bilgi alışverişinin yanı sıra, katılımcı firmalar için ciddi bir ticari platform olanağı da sağlanması hedeflenmektedir.

Konferansta TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı ve Siemens Tedarik Zinciri Direktörü Sn. Tuğrul Günal konuk konuşmacı olarak yer alacaktır.

TEDAR üyelerine özel, kayıt aşamasında üyeliğin belirtilmesi halinde, katılım bedelleri üzerinden %10 indirim sağlanacaktır.

Konferans Genel Bilgiler:

·         Konferans Tarihi: 09 Ocak 2019, Çarşamba, 08.30-17.00

·         Yer: Wyndham Grand İstanbul Levent

·         Konferans web sitesi: www.360cnp.com

 

Konferans Ajanda:

·         Lojistik ve Tedarik Zincirinde Dijital Çağ

·         Tedarik Zinciri ve Lojistik Yönetiminde İnovasyon 

·         Akıllı Lojistik  

·         Akıllı Depo

·         Endüstri 4.0 ve Tedarik Zinciri Yönetimi

·         IOT ve Akıllı Sitemler

·         E-Ticaret Lojistiği 

·         Maliyetleri Etkin Planlama ve Karlılık

·         Yaratıcı İş Planı Yaklaşımı

 

Katılım ve bilgi için:

Özge Varna / 0212 543 60 55 / ozgevarna@360cnp.com / info@360cnp.com