Ekonomi dünyası, kamu ve lojistik sektöründen güçlü bir katılımın sağlandığı “3. Ekonomi & Lojistik Zirvesi”, “Dijital Dönüşüm, Ekonomide Yeni Fırsatlar ve Lojistik Sektörü” konularında oturumlar ile, bu yıl 3.kez, sektörde 24 yıldır aylık olarak yayınlanmakta olan UTA Lojistik Dergisi tarafından, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, sektörel birlik ve derneklerin katılımı ile, 14 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleşti.

Zirve’nin bronz sponsorları arasında yer alan TEDAR’ın da desteği ile, Hilton Bomonti Oteli’nde düzenlenen zirve programında, değerli konuk ve konuları ile TEDAR oturumları ile yer aldı.

Siemens Dijitalizasyon ve Endüstri 4.0 Pazarlama Yöneticisi Sn. Derya İren’in, “Dijitalizasyon ve Endüstri 4.0” konulu sunumu ile başlayan oturumlar, “Tedarik Zinciri Yönetiminin Dijital Transformasyonu” konulu panel ile devam etti. Panelde konuk konuşmacı olarak TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı & Siemens Tedarik Zinciri Direktörü Sn. Tuğrul Günal ve TEDAR Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı & Türkiye Şişe ve Cam Fab. A.Ş. Topluluk Satınalma Başkanı Sn. Selma Öner yer alırken, moderatörlüğü TEDAR Yönetim Kurulu Üyesi ve Borusan Satınalma Direktörü Sn. Funda Öztürk gerçekleştirdi.

Çeşitli sektörlerden tedarik zinciri ve lojistik profesyonellerinin yoğun ilgisi ile gerçekleşen Ekonomi ve Lojistik Zirvesi’nin organizasyonunda UTA Lojistik ve ESM Yayıncılık’a, TEDAR oturumlarında değerli bilgi ve tecrübelerini paylaşan konuk konuşmacılarımıza, katılımcılara ve tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz.