Tedarik Zinciri Yönetimi Derneği (TEDAR) kurucu üyeleri arasında yer alan, TEDAR Yönetim Kurulu Üyesi & CIPS Ülke Müdürü Sn. Faruk Demir tarafından, 13-16 Şubat 2017 tarihleri arasında, Siemens Kartal Merkezi’nde, CIPS & TEDAR işbirliğinde düzenlenen “Satınalmada Liderlik” eğitimi, farklı sektörlerden ve firmalardan satınalma profesyonellerinin katılımında başarı ile gerçekleşti. 

Eğitim kapsamında Stratejik & Operasyonel Satınalma, Liderlik & Strateji, Organizasyon Yapıları, Performans Ölçümleri, Kategori Stratejileri, Tedarikçi ve Dahili Müşteri Yönetimi, Stratejik Müzakereler, Sözleşme Hukuku, Elektronik İhaleler, Proje Yönetimi gibi konulara yer verildi.

Değerli bilgi ve tecrübelerini bizlerle paylaştığı için Sn. Faruk Demir, Sn. Figen Alabay, Sn. Ayhan Kılınç, Sn. Kemal Okumuş, Sn. Özge Gülden Güngör’e ve ayrıca tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

CIPS & TEDAR işbirliği ile oluşturulan eğitim kataloğunda yer alan eğitimlere katılım ya da detaylı bilgi için TEDAR’a ulaşabilirsiniz. Eğitimlere TEDAR üyeleri %10 indirim ile katılabilmektedirler.

CIPS & TEDAR Eğitim Kataloğunda yer alan “Müzakere Teknikleri” eğitimi, 11-12 Nisan 2016 tarihlerinde, Siemens Kartal Merkezi’nde gerçekleşecektir. Eğitime katılım ya da detaylı bilgi için TEDAR’a ulaşabilirsiniz.

İletişim: TEDAR / 0216 459 25 44 / banu.varcan@tedar.org.tr / info@tedar.org.tr / www.tedar.org.tr