Kadın girişimcilerin desteklenmesi, yeni iş imkanları yaratılması amacı ile TEDAR ve KAGİDER iş birliği kapsamında ilk Satın Alma Paneli organizasyonu Ocak 2019'da gerçekleştirmiş, bu organizasyon ile kadın girişimciler için çeşitli iş birliği imkanları oluşmuştu.

İş birliği kapsamında 2.’si organize edilen TEDAR & KAGİDER Satın Alma Paneli, 18 Şubat 2020 tarihinde, QNB Finansbank ev sahipliğinde, başarı ile gerçekleşti.

TEDAR Yönetim Kurulu Bşk. ve Siemens Tedarik Zinciri Direktörü Sn. Tuğrul Günal  ve KAGİDER Yönetim Kurulu Üyesi Sn.  Esra Bezircioğlu’nun açılış konuşması ile başlayan organizasyona katılan Siemens, Şişecam, BSH, Borusan Holding, Zer A.Ş., TEB ve AGT Kurye’nin satın alma yöneticileri, firmaları, tedarikçi seçim kriterleri ve süreçleri ile ilgili değerli bilgiler paylaştı.

Organizasyonun ikinci bölümünde, iş birliği imkanlarının değerlendirilebilmesi amacı ile, konuk satın alma yöneticileri ve arzu eden katılımcılar arasında birebir görüşmeler gerçekleştirildi.

Organizasyona katılarak değerli paylaşımlarda bulunan konuklarımıza, katılımcılara ve ev sahipliği için QNB Finansbank’a teşekkür ederiz.