TEDAR ve PwC Türkiye işbirliği ile, değerli konukların katılımında, QNB Finansbank ev sahipliğinde “CPO Paneli” organizasyonu, 6 Kasım 2018 tarihinde gerçekleşti.

Siemens Tedarik Zinciri Direktörü ve TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Tuğrul Günal’ın açılış konuşması ile başlayan organizasyon, PwC Türkiye Tedarik Zinciri Danışmanlığı Direktörü Sn. Dr. İsmail Karakış’ın PwC Türkiye ve TEDAR işbirliğinde gerçekleştirilen “2. Yeni Nesil Satınalma” anketi sonuçlarına ait sunumu ile devam etti ve çeşitli sektörlerden satınalma profesyonellerinin katılımında gerçekleşen anket ile elde edilen bulgular paylaşıldı.

Borusan Danışmanlık Satınalma Direktörü ve TEDAR Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Funda Öztürk’ün moderatörlüğünde gerçekleştirilen “Tedarik Zincirinin Şirketlerdeki Önemi ve Dijitalleşme” konulu panele konuk olarak QNB Finansbank Genel Müdür Yard. (Satınalma ve Teknik Hizmetler) & TEDAR Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Murat Şakar,  ASELSAN Merkezi Tedarik Direktörü Sn. Ali Rıza Kılıç ve Siemens Tedarik Zinciri Direktörü & TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Tuğrul Günal katıldı. Panelde konuklar tedarik zinciri yönetiminin şirketlerdeki önemi ve stratejisi, dijitalleşme ve dijital tedarik zincirleri ile ilgili uygulamalar, beklentiler hakkında değerli bilgiler paylaştı.

Değerli sunumları ve paylaşımları için konuklarımıza, organizasyonda ev sahipliği için Sn. Murat Şakar’a ve QNB Finansbank’a ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz.