TEDAR tarafından lojistik sektörünün önde gelen firmalarının katılımında düzenlenen Lojistik Paneli, katılımcıların yoğun ilgisi ile, 27 Şubat 2018 tarihinde, QNB Finansbank ev sahipliğinde gerçekleşti.

Siemens Tedarik Zinciri Direktörü ve TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Tuğrul Günal’ın “Tedarik Zinciri Yönetimi Stratejisi & Geleceği” konulu açılış sunumu ile başlayan organizasyon, “Lojistikte Yükselen Trendler, Dijitalizasyon ve Beklentiler” konulu panel ile devam etti.

Zer A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı & TEDAR Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Alp Ressamoğlu tarafından moderatörlüğü gerçekleştirilen panelde, lojistik sektörünün önde gelen firmalarından

·         Ekol Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ahmet Musul,

·         Borusan Lojistik Genel Müdürü Sn. İbrahim Dölen

·         Omsan Lojistik Genel Müdürü Sn. Doç. Dr. Mehmet Hakan Keskin

konuk konuşmacı olarak yer aldı ve lojistik sektörünün mevcut durumu, potansiyel gelişme alanları, dijitalizasyon ve sektörün geleceği ile ilgili değerli bilgi ve tecrübelerini paylaştı.

Organizasyonda ev sahipliği için QNB Finansbank Genel Müdür Yardımcısı ve TEDAR Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Murat Şakar’a ve QNB Finansbank’a, değerli görüş ve tecrübelerini paylaşan konuk konuşmacılarımıza ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz.