TEDAR ve CGE Evaluation iş birliği ile oluşturulan TEDARİKÇİ SERTİFİKA PROGRAMI’nın, 5 Kasım 2021 tarihinde Lansman Toplantısı gerçekleşti.

TEDAR olarak tedarik zincirinin güçlendirilmesi ile geliştirilmesini içeren misyonumuz doğrultusunda CGE Evaluation'ın yapay zeka tabanlı sürdürülebilirlik değerlendirme alt yapısı eşliğinde, tüm paydaşlarımızın fayda sağlayabileceği bir metodolojiyle kurumları ve tedarikçilerini değerlendirmek üzere yola çıktık. Global rekabet ortamında kurumlara gelişimi için yol haritası sunuyor, başarılı tedarikçileri sertifikalandırıyor, TEDPORT’da (TEDAR Tedarik Zinciri Platformu) konumlandırarak müşteri ve tedarikçinin buluşması için zemin hazırlıyoruz.

Tedarik yönetimi sisteminin sağlıklı yönetilmesine olanak sağlayacak 360 derecelik, online, yerinde değerlendirme yöntemleri ile kanıta dayalı olarak başarılı tedarikçilerin sertifikalandırılması için Türkiye’nin en etkili tedarik zinciri profesyonellerini barındıran TEDAR ve Çevre-Sosyal-Yönetişim (ESG) konusunda uzmanlaşmış kuruluş CGE Evaluation iş birliğinin ülkemize hayırlı olmasını, tüm kurumlara katkı sağlamasını diliyoruz.

Lansman Toplantısı videosuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=zjljYTCJkJg&t=22s