TEDAR ve TOBB iş birliği ile düzenlenen "Yeşil Lojistik ve Yeşil Tedarik Zinciri" semineri, 25 Mayıs 2021 tarihinde online olarak gerçekleşti.

TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Tuğrul GÜNAL ile TOBB Reel Sektör Geliştirme ve Uygulama Daire Başkanı Sayın Çağlayan DÜNDAR’ın açılış konuşmaları ardından TEDAR Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Atilla Yıldıztekin “Yeşil Lojistik”, Satın alma Eğitmeni ve Danışmanı Sayın Nur Yapça “Yeşil Tedarik Zinciri ve Satın alma” ve Etik ve İtibar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Altuğ Özgün “AB Yeşil Mutabakatı” konularında bilgi paylaştılar.

Son derece verimli geçen geçen seminerde AB Yeşil Mutabakatı kapsamında gelişmelerin ticarete etkileri, yeşil tedarik zinciri yönetimi, yeşil satın alma ve yeşil lojistik uygulamalarının faydaları ile etik perspektifinden yeşil tedarik kavramı ele alındı.

TEDAR-Tedarik Zinciri Derneği olarak değerli iş birlikleri için TOBB’a, etkinliğe kıymetli bilgi ile tecrübelerini bizlerle paylaşarak destek olan Sayın Atilla Yıldıztekin’e, Sayın Nur Yapça’ya, Sayın Altuğ Özgün’e ve katılımcılara teşekkür ederiz.

Seminerin videosuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://youtu.be/t9RS5-lKb14