Tedarik Zinciri Yönetimi Derneği (TEDAR) ile Satınalma Profesyonelleri ve Yöneticileri Derneği (TÜSAYDER)’in düzenlediği “Tedarik Zincirinde Milli Satınalma ve Markalaşma Konferansı” dijital platformda 19 Ocak 2021 tarihinde gerçekleştirildi. Sektörün önde gelen isimlerinin katıldığı konferansta, şirketlerin marka değerine tedarik zincirinin etkisi, 2025 tedarik zinciri vizyonu, küresel rekabette yerelleştirmenin önemi konuları 3 oturum şeklinde ele alındı. 

Tedarik Zinciri Yönetimi profesyonelleriyle en kapsamlı online ilk etkinlik olarak, yüksek düzeyde katılımla gerçekleşen konferansta Aselsan Elektronik, Borusan Holding, Bosch, Siemens, Siemens Gamesa, PWC, UND, Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları, Türk Traktör ve alanında uzman üst düzey temsilciler panellerde kendi deneyimlerini canlı olarak paylaştı. Tedarik zincirindeki güncel uygulamalar, fırsatlar global ve ulusal çapta işlendi.

Gerek konukları gerek konuları ile izleyenlere pek çok fayda sağlayan konferansta, içtenlikle bilgi ile deneyimlerini paylaşarak değerli katkılar sunan TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL, TÜSAYDER Başkanı Murat ALTUN, Ali Rıza KILIÇ, Asuman BÜYÜKYILDIRIM, Ebru ÇİÇEKLİYURT, Fatih ŞENER, Funda ÖZTÜRK, Gökhan SALCA, Dr. İsmail KARAKIŞ, Onur VURAL, Dr. Selma ÖNER ve yoğun ilgi gösteren yüzlerce katılımcımıza çok teşekkür ederiz.

Konferans videolarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Konferans 1.Bölüm:  https://youtu.be/WzJf3I81mfA

Konferans 2.Bölüm:  https://youtu.be/MXLx3WRA974