Sürdürülebilirlik Performansı ve ESG Skorlaması

TEDAR ile Türkiye İMSAD iş birliğiyle 21 Eylül 2023 tarihinde Sürdürülebilirlik Performansı ve ESG Skorlaması hakkında “ESG Çevresel, Sosyal, Yönetişim” başlıklı çevrimiçi seminer düzenlendi.

Devamı...
TÜSİAD TZ İzlenebilirlik Raporu Çalıştayı

TÜSİAD tarafından Yeni Nesil Sanayi Çalışma Grubu bünyesinde hazırlanmakta olan Tedarik Zincirinde İzlenebilirlik Araştırma Raporu üzerine 20 Eylül 2023 tarihinde MEXT Teknoloji Merkezi’nde çalıştay düzenlenmiştir.

Devamı...
Tedarik Zincirinin Sürdürülebilirliği

TEDAR ve UTİKAD iş birliği ile 20 Eylül 2023 tarihinde “Kurumsal Sürdürülebilirlik ve Tedarik Zincirinin Sürdürülebilirliği” başlıklı online seminer gerçekleşti.

Devamı...
TEDAR CUP Tenis Turnuvası - Eylül 2023

Sporun birleştirici gücünden yararlanarak, üyeleriyle iletişim ve iş birliğini geliştirmeyi amaçlayan derneğimiz 11-16 Eylül 2023 tarihlerinde “TEDAR Cup Tenis Turnuvası”nı hayata geçirdi.

Devamı...
TEDAR Eylül 2023 Yönetim Kurulu Toplantısı

TEDAR Eylül 2023 genişletilmiş Yönetim Kurulu toplantısını Borusan Holding ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

Devamı...
Sözleşme Hukuku ve Yönetimi Eğitimi

TEDAR ile CIPS iş birliğinde “Sözleşme Hukuku ve Sözleşme Yönetimi” Eğitimi, 4-5 Eylül 2023 tarihinde gerçekleşti.

Devamı...
10. Dünya Otomotiv Konferansı

Türkiye’deki otomotiv sektörünün nabzını tutan 10.Dünya Otomotiv Konferansı, 5 Eylül 2023 tarihinde İstanbul Grand Cevahir Otel’de gerçekleşti.

Devamı...
PMI Türkiye Ağustos 2023 İSO Raporu

Ağustos 2023 Türkiye İmalat PMI ve Sektörel PMI Raporu, İSO tarafından açıklandı.

Devamı...
İSO PMI Türkiye Temmuz 2023 Raporu

İstanbul Sanayi Odası tarafından yayımlanan İSO Türkiye İmalat ve Sektörel PMI Temmuz 2023 Raporu açıklandı.

Devamı...
MonDes BusiNess Dergisi Haziran 2023

TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Günal’ın “Değişelim Artık” başlıklı yazısı MonDes BusiNess Haziran 2023 sayısında yayımlandı.

Devamı...
MonDes BusiNess Dergisi Mart 2023

MonDes BusiNess Mart 2023 sayısında TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Günal’ın “Küresel Resesyon Olasılığı Artıyor” başlıklı yazısı yayımlanmıştır.

Devamı...
Yeni Nesil Satınalma Araştırması 2022 Raporu

TEDAR ve PWC Türkiye iş birliği ile düzenlenmiş olan “Satınalma ve Tedarik Zincirinde Dönüşüm” temalı anketimize 12 farklı sektörden yüksek sayıda katılım gerçekleşti.

Devamı...
Türkiye Sektörel ve İmalat PMI Haziran 2023

Haziran 2023 Türkiye İmalat PMI ve Sektörel PMI Raporu, İSO tarafından açıklandı.

Devamı...
Kurumsal Sürdürülebilirlik ve Müşteri Tercihleri

Sürdürülebilir Tedarikçi Portalı TEDPORT yapılanmamız kapsamında, Tedarikçi Sürdürülebilirlik Denetimleri ile Belgelendirilmesinin dolayısıyla TEDPORT’un bu alandaki önemi hakkında paylaşımlarda bulunmak amacıyla 10 Temmuz 2023 tarihinde seminer gerçekleştirildi.

Devamı...
WBAF Dünya Melek Yatırımcılar 2023 Türkiye

Dünya Melek Yatırımcılar Haftası kapsamında 19-25 Haziran 2023 tarihleri arasında Kagider tarafından 20 Haziran 2023 tarihinde ‘Finansal Kapsayıcılığı Artırmak İçin Yüksek Öğrenim Aracılığıyla Küresel İş Birliği’ küresel teması çerçevesinde webinar düzenlendi.

Devamı...
İSO Sektörel ve İmalat PMI Mayıs 2023

Mayıs 2023 Türkiye İmalat PMI ve Sektörel PMI Raporu'nu İstanbul Sanayi Odası açıkladı

Devamı...
TOBB &TEDAR Satınalma Buluşmaları - Kimya sektörü

TEDAR ve TOBB iş birliğiyle 15 Haziran 2023 tarihinde düzenlenen online Satınalma ve Tedarikçi Geliştirme webinarı’nda kimya sektöründen değerli konuşmacılar yer aldı.

Devamı...
TEDAR ÜYE Buluşması - Haziran 2023

TEDAR tarafından 8 Haziran 2023 tarihinde düzenlenen üye buluşması / networking etkinliği Intercity İstanbul Park’ta dopdolu bir program ile gerçekleşti.

Devamı...
Müzakere Teknikleri Eğitimi

TEDAR ile CIPS iş birliğinde gerçekleşen Müzakere Teknikleri eğitimi 5-6 Haziran 2023 tarihlerinde düzenlendi.

Devamı...
Satınalma Araştırması 2022 Rapor Lansmanı

TEDAR ve PwC Türkiye iş birliği ile QNB Finansbank ev sahipliğinde 31 Mayıs 2023 tarihinde Yeni Nesil Satınalma Araştırması 2022 Rapor Lansmanı ile Sürdürülebilir Satınalma ve Satınalmada Dijital Dönüşüm Paneli düzenlendi.

Devamı...
TEDAR Stok Yönetimi Semineri

TEDAR ve Enerjisa Enerji Üretim A.Ş. iş birliğiyle 29 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşen “Stok Yönetimi” seminerinde konuşmacı olarak Duygu Ece Yılmaz yer aldı.

Devamı...
Tedarik Zincirinde Talep Tahminleri

TEDAR tarafından 26 Mayıs 2023 tarihinde “Tedarik Zincirinde Talep Tahminleri” semineri düzenlendi. Tedarik Zinciri ve Lojistik Yönetimi Danışmanı Atilla Yıldıztekin tarafından verilen seminerde değer zinciri ile talep zinciri, geleceğin tedarik zinciri, talep tahminleri çeşitleri, satış tahminlerinin doğruluğunun nasıl artırılacağı, talep tahminlerinin faydaları konuları ele alındı.

Devamı...
TZ Yönetiminde Sürdürülebilirlik & Gelecek Vizyonu

TEDAR tarafından 23 Mayıs 2023 tarihinde düzenlenen “Tedarik Zinciri Yönetiminde Sürdürülebilirlik ve Gelecek Vizyonu” seminerinde konuşmacı olarak Dr. İsmail Karakış yer aldı.

Devamı...
TEDAR Mayıs 2023 Yönetim Kurulu Toplantısı

TEDAR 17 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşen yönetim kurulu toplantısını Siemens A.Ş. ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

Devamı...
Sürdürülebilir TZ ile Dönüşen Ekonomiler Konferans

TEDAR tarafından 3 Mayıs 2023 tarihinde “Sürdürülebilir Tedarik Zincirleri ile Dönüşen Ekonomiler Konferansı” gerçekleştirildi.

Devamı...
Satınalma Süreçlerinin Dijital Dönüşümü Zirvesi

SAP ve Harvard Business Review iş birliğiyle 27 Nisan 2023 tarihinde düzenlenen zirvede konuşmacı olarak TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Günal yer aldı.

Devamı...
“Dijital Dünyayı Iskalamak mı İstiyorsun?" Semineri

TEDAR tarafından düzenlenen “Dijital Dünya”yı Iskalamak mı İstiyorsun? Semineri, Ali Rıza Ersoy tarafından 24 Nisan 2023 tarihinde gerçekleşti.

Devamı...
Tedarikçi Zincirinde Risk Yönetimi

TEDAR ile CIPS iş birliğinde gerçekleşen Tedarikçi Zincirinde Risk Yönetimi eğitimi, 11-12 Nisan 2023 tarihlerinde düzenlendi.

Devamı...
TEDAR Mart 2023 Yönetim Kurulu Toplantısı

TEDAR 30 Mart 2023 tarihinde gerçekleşen Genel kurul toplantısı sonrası yönetim kurulu ilk toplantısını QNB Finansbank ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

Devamı...
İSO İmalat ve Sektörel PMI Nisan 2023

İstanbul Sanayi Odası Nisan 2023 Türkiye İmalat PMI ve Sektörel PMI Raporu açıklandı

Devamı...
TEDAR 5. Olağan Genel Kurul Toplantısı

Şirketlerin marka değerlerine ve sürdürülebilirliklerine dolayısıyla ülke ekonomisine katkısı ile tedarik zinciri yönetimi temsilcilerinin önemli bir paydaşı olan TEDAR Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı 30 Mart 2023 tarihinde gerçekleştirildi.

Devamı...
Sözleşme ve İhtilaf Yönetimi Semineri

TEDAR ve Enerjisa Enerji Üretim A.Ş. iş birliği ile 16 Mart 2023 tarihinde “Sözleşme ve İhtilaf Yönetimi” semineri gerçekleşti.

Devamı...
Stratejik Menşe Yönetimi:Menşe Mühendisliği

TEDAR ve UGA tarafından düzenlenen “Stratejik Menşe Yönetimi:Menşe Mühendisliği" Semineri 28 Şubat 2023 tarihinde gerçekleşti.

Devamı...
Geleceğin Tedarik Zincirleri Paneli-Sabancı Üniv.

Sabancı Üniversitesi tarafından 25 Şubat 2023 tarihinde profesyonel MBA program kapsamında düzenlenen "Geleceğin Tedarik Zincirleri" paneline TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Günal ve PwC Türkiye Şirket Ortağı Dr. İsmail Karakış konuşmacı olarak yer aldı.

Devamı...
Stratejik Satınalma ve Kategori Yönetimi

TEDAR ile CIPS iş birliğinde düzenlenen “Stratejik Satınalma ve Kategori Yönetimi ” Eğitimi, 23-24 Şubat 2023 tarihinde gerçekleşti.

Devamı...
Tedar&Cips Bilişim Hukuku ve Sözleşme Yönetimi Eğitimi

TEDAR ile CIPS iş birliğinde “Bilişim Hukuku ve Sözleşme Yönetimi” Eğitimi, 13-14 Şubat 23 tarihinde gerçekleşti.

Devamı...
Türkiye İmalat ve Sektörel PMI Mart 2023

Mart 2023 Türkiye İmalat PMI ve Sektörel PMI Raporu, İSO tarafından açıklandı.

Devamı...
Ekonomi Gazetesi İşin Detayı Programı Canlı Yayını

Ekonomi Gazetesi tarafından 28 Mart 2023 tarihinde gerçekleşen İşin Detayı canlı yayın programına TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Günal konuk oldu.

Devamı...
Dış Ticarette Genel Kavramlar

TEDAR ve DIŞYÖNDER iş birliği ile 24 Ocak 2023 tarihinde “Dış Ticarette Genel Kavramlar” Semineri gerçekleşti.

Devamı...
6. 360 LOJİ&TED Konferansı

Tedarik Zinciri Yönetimi Derneği'nin desteklediği “6. 360 LOJİ&TED Konferansı” 19 Ocak 2023 tarihinde Hilton İstanbul Maslak Otel’de gerçekleşti.

Devamı...
Gümrük 2023 Yılı Mevzuat Değişikliği

TEDAR ve Subaşı Akademi A.Ş. iş birliği ile 17 Ocak 2023 tarihinde “Gümrük ve Dış Ticaret 2023 Yılı Mevzuat Değişiklikleri” Semineri gerçekleştirildi.

Devamı...
Dışyön Dergisi Ocak 2023

DIŞYÖN Dergisi'nin Ocak 2023 sayısında TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Günal'ın "Sürdürülebilir Global Ekonomik Gelişmeler ve Tedarik Zinciri Yönetiminin Önemi" başlıklı yazısı yayımlanmıştır.

Devamı...
Türkiye İmalat ve Sektörel PMI Şubat 2023

İstanbul Sanayi Odası Şubat 2023 Türkiye İmalat PMI ve Sektörel PMI Raporu açıklandı

Devamı...
Robotik Süreç Otomasyonu ve Veri Analitiği

TEDAR tarafından 16 Ocak 2023 tarihinde online düzenlenen Robotik Süreç Otomasyonu ve Veri Analitiği Semineri’nde konuşmacı olarak Kaan Tunçbilek ve Serkan Baysun yer aldı.

Devamı...
Tedarik Zincirinde Sürdürülebilirlik Semineri

Turkcell Akademi tarafından 23 Aralık 2022 tarihinde gerçekleştirilen “Tedarik Zincirinde Sürdürülebilirlik Semineri”nde konuşmacı olarak TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Günal yer aldı.

Devamı...
Bir Dil Bir Hayat Sosyal Projesi

TEDAR, Oxford as Academy Uluslararası Dil Okulları iş birliğiyle yabancı öğretmenler eşliğinde, online, ücretsiz İngilizce ve Almanca dili konuşma pratiği kazandırmayı amaçlayan “Bir Dil Bir Hayat Sosyal Projesi”ne hayat veriyor.

Devamı...
TOBB-TEDAR Satınalma ve Tedarikçi Geliştirme

Tedarikçi Geliştirme Programı kapsamında TOBB ve TEDAR iş birliği ile 22 Aralık 2022 tarihinde gerçekleşen “Satınalma ve Tedarikçi Geliştirme” webinarda, Enerjisa Üretim ve Çalık Enerji konuk oldu.

Devamı...
Türkiye İmalat & Sektörel PMI Ocak 2023 Raporu

İstanbul Sanayi Odası Ocak 2023 Türkiye İmalat PMI ve Sektörel PMI Raporu açıklandı.

Devamı...
Yeni Nesil Satınalma Araştırması 2021 Raporu

TEDAR ve PWC Türkiye iş birliği ile düzenlenmiş olan “Kriz Döneminde Tedarik Yönetimi” konulu anketimize yedi farklı sektörden katılım gerçekleşti.

Devamı...
Bilişim Hukuku ve Sözleşme Yönetimi Eğitimi

TEDAR ile CIPS iş birliğinde “Bilişim Hukuku ve Sözleşme Yönetimi” Eğitimi, 19-20 Aralık 2022 tarihinde gerçekleşti.

Devamı...
Anadolu Ün. Tedarik Zinciri Süreci Semineri

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Seminerleri'nde 14 Aralık 2022 tarihinde TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Günal konuşmacı olarak yer aldı.

Devamı...
Türkiye İSO PMI Aralık 2022 Raporu

İstanbul Sanayi Odası Aralık 2022 Türkiye İmalat PMI ve Sektörel PMI Raporu açıklandı

Devamı...
TEDAR & KAGİDER 4. Satınalma Buluşması

TEDAR ve KAGİDER iş birliği ile 29 Kasım 2022 tarihinde düzenlediğimiz “4. Satın Alma Buluşması”nda TEDAR kurumsal üyelerimizin satınalma liderleri ile KAGİDER kadın girişimcileri bir araya gelerek iş birliği olanaklarını değerlendirdi.

Devamı...
TEDAR Kasım 2022 Yönetim Kurulu Toplantısı

TEDAR Kasım ayı Yönetim Kurulu Toplantısı'nı, QNB Finansbank A.Ş. ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

Devamı...
Türkiye İSO PMI Kasım 2022 Raporu

İstanbul Sanayi Odası Kasım 2022 Türkiye İmalat PMI ve Sektörel PMI Raporu açıklandı.

Devamı...
Değişen dünya düzeninde Lojistik 5.0 Semineri

TEDAR tarafından 24 Kasım 2022 tarihinde "Değişen Dünya düzeninde Endüstri 5.0’dan, Lojistik 5.0’a nasıl ulaşılır?" Semineri online olarak gerçekleşti.

Devamı...
BDP “2022 İstanbul Supply Chain Summit”

TEDAR üyesi BDP International tarafından 9 Kasım 2022 tarihinde Maslak Hilton Oteli’nde gerçekleşen “2022 İstanbul Supply Chain Summit” etkinliğinde TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Günal konuşmacı olarak yer aldı.

Devamı...
TEDAR & AHK Tedarik Zincirinde Gümrüğün Önemi

TEDAR ve AHK iş birliği ile 27 Ekim 2022 tarihinde "Tedarik Zincirinde Gümrüğün Önemi" semineri gerçekleştirildi.

Devamı...
Stratejik Satınalma ve Kategori Yönetimi Eğitimi

TEDAR ile CIPS iş birliğinde düzenlenen “Stratejik Satınalma ve Kategori Yönetimi ” Eğitimi, 25-26 Ekim 2022 tarihinde gerçekleşti.

Devamı...
İSO Ekim 2022 Türkiye İmalat & Sektörel Raporu

Türkiye Ekim 2022 İmalat PMI ve Sektörel PMI Raporu, İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklandı

Devamı...
Türkiye İmalat ve Sektörel PMI Eylül Raporu

İstanbul Sanayi Odası Eylül 2022 Türkiye İmalat PMI ve Sektörel PMI Raporu açıklandı

Devamı...
TEDAR&TOBB Satınalma ve Tedarikçi Geliştirme

TOBB ve TEDAR iş birliği ile Tedarikçi Geliştirme Programı kapsamında 20 Ekim 2022 tarihinde “Satınalma ve Tedarikçi Geliştirme” webinarı düzenlendi.

Devamı...
İSO Türkiye İmalat&Sektörel Ağustos PMI Raporu

İstanbul Sanayi Odası Türkiye İmalat ve Sektörel PMI Ağustos 2022 Raporları açıklandı.

Devamı...
Gümrük İşlemlerinde Sonradan Kontrol Süreçleri

"Gümrük İşlemlerinde Sonradan Kontrol Süreçleri" Semineri online olarak 29 Eylül 2022 tarihinde gerçekleştirildi.

Devamı...
AB Başkanlığı Mali İş birliği& Proje ile Buluşma

TEDAR olarak T.C. Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı Mali İş birliği ve Proje Uygulama Genel Müdürü Bülent ÖZCAN ile 27 Eylül 2022 tarihinde bir araya geldik.

Devamı...
TÜSİAD Ziyareti

SEDEFED Yönetim Kurulu olarak 22 Eylül 2022 tarihinde TÜSİAD Başkanı Sayın Orhan Turan’a nezaket ziyaretinde bulunuldu.

Devamı...
TEDAR Eylül 2022 Yönetim Kurulu Toplantısı

TEDAR Eylül ayı Yönetim Kurulu Toplantısı'nı, Subaşı Gümrük Müşavirliği A.Ş. ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

Devamı...
Türkiye İSO PMI Temmuz 2022 Raporu

İstanbul Sanayi Odası Türkiye İmalat PMI ve Sektörel PMI Temmuz 2022 Raporu açıklandı.

Devamı...
Yeşil Lojistik ve Yeşil Tedarik Zinciri Semineri

TEDAR tarafından 15 Eylül 2022 tarihinde “Yeşil Lojistik ve Yeşil Tedarik Zinciri" semineri online olarak gerçekleşti.

Devamı...
Sözleşme Hukuku ve Sözleşme Yönetimi Eğitimi

“Sözleşme Hukuku ve Sözleşme Yönetimi” Eğitimi, TEDAR ile CIPS iş birliğinde, 8-9 Eylül 2022 tarihinde gerçekleşti.

Devamı...
Sürdürülebilir TZ Tedarikçi Yönetiminin Değeri

TÜRKONFED-SEDEFED ortaklığında 28 Haziran 2022 tarihinde düzenlenen 5.Global Ticaret Sohbetleri TEDAR ile gerçekleştirilerek “Sürdürülebilir Tedarik Zincirinde Tedarikçi Yönetiminin Değeri” konusu ele alındı.

Devamı...
Bloomberg HT TV “30 Dakika” Programı

Bloomberg HT TV’deki “30 Dakika” Programı’nın 8 Haziran 2022 tarihinde canlı yayın konuğu TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Günal oldu.

Devamı...
Start-up Firmada Tedarik Zinciri Yapısı Kurulumu

TEDAR tarafından 28 Haziran 2022 tarihinde “Start-up Firmalarda Tedarik Zinciri Yapısı Nasıl Kurulur?" semineri online olarak gerçekleşti.

Devamı...
Tedarik Zincirinde Gümrüğün Önemi

TEDAR tarafından 16 Haziran 2022 tarihinde “Tedarik Zincirinde Gümrüğün Önemi" semineri gerçekleştirildi.

Devamı...
Müzakere Teknikleri Eğitimi

TEDAR ve CIPS iş birliği ile “Müzakere Teknikleri” eğitimi, 13-14 Haziran 2022 tarihlerinde düzenlendi.

Devamı...
Uluslararası Denizyolu Taşımacılığı Semineri

TEDAR tarafından 8 Haziran 2022 tarihinde “Uluslararası Denizyolu Taşımacılığı" semineri gerçekleştirildi.

Devamı...
Güçlenen Sektörel Girişimcilik Projesi Sektör Sohbetleri

TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Günal 31 Mayıs 2022 tarihinde SEDEFED tarafından düzenlenen AB Destekli Güçlenen Sektörel Girişimcilik Projesi’nin bir parçası olan “Sektör Sohbetleri’ne konuk oldu.

Devamı...
Gümrük ve Dış Ticaret Zirvesi

TEDAR tarafından 24 Mayıs 2022 tarihinde “Gümrük ve Dış Ticaret Zirvesi” düzenlendi.

Devamı...
TEDAR Anıtkabir Tören Merasimi

TEDAR Yönetim Kurulu, 21 Mayıs 2022 tarihinde Anıtkabir’i ziyaret ederek Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesine çelenk koydu ve saygı duruşunda bulundu.

Devamı...
Depolama Sektöründe Yeni Uygulamalar Webinar

FGİ Kapı ve Yükleme Teknolojileri tarafından 11 Mayıs 2022 tarihinde düzenlenen “Depolama Sektöründe Yeni Uygulamalar” başlıklı webinarda, TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Tuğrul Günal ve TEDAR Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Atilla Yıldıztekin konuk konuşmacı olarak yer aldı.

Devamı...
MonDes BusiNess Dergisi Ağustos 2022

TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL'ın "Görünen Yol" başlıklı yazısı, MonDes Business Ağustos 2022 sayısında yayımlanmıştır.

Devamı...
İnsan Kaynakları Satınalma Eğitimi

TEDAR ile CIPS iş birliğinde düzenlenen İnsan Kaynakları Satınalma eğitimi, 9-10 Mayıs 2022 tarihlerinde gerçekleştirildi.

Devamı...
Ticaretin Kalbi Lojistik

TEDAR tarafından 25 Nisan 2022 tarihinde “Ticaretin Kalbi Lojistik” başlıklı panel gerçekleştirilmiştir.

Devamı...
Sigorta Ekranı Canlı yayını

Tedarik Zinciri Yönetimi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL, 25 Mart 2022 tarihinde Sigorta Ekranı Youtube kanalı Can KANTAR’ın canlı yayın konuğu oldu.

Devamı...
"Yeni Nesil Satınalma Araştırması 2021" Lansmanı

TEDAR ve PwC Türkiye iş birliği ile hazırlanan "Yeni Nesil Satınalma Araştırması 2021" raporumuzun lansmanı 24 Mart 2022 tarihinde gerçekleştirildi.

Devamı...
X.Satınalma ve Tedarik Yönetimi Zirvesi

TÜSAYDER tarafından 19 Mart 2022 tarihinde düzenlenen X.Satınalma ve Tedarik Yönetimi Zirvesi’nde, TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Tuğrul GÜNAL konuşmacı olarak yer aldı.

Devamı...
MonDes Business Dergisi Şubat 2022

MonDes Business Dergisi Şubat 2022 sayısında TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL'ın "Fırsat" başlıklı yazısı yayımlanmıştır.

Devamı...
Yetkilendirilmiş Yükümlülük Sertifikası Semineri

TEDAR ve TOBB iş birliği ile Tedarikçi Geliştirme Programı kapsamında düzenlenen seminerlerin dördüncüsü 17 Mart 2022 tarihinde "Yetkilendirilmiş Yükümlülük Sertifikası (YYS) Semineri" olarak online gerçekleşti.

Devamı...
Satınalmanın Esasları Eğitimi

Farklı sektörlerden kurum-kişilerin katıldığı Satınalmanın Esasları Eğitimi, 10-11 Mart 2022 tarihlerinde TEDAR ile CIPS iş birliğinde online olarak gerçekleşti.

Devamı...
“Teleks”ten “Metaverse”e

TEDAR tarafından 24 Şubat 2022 tarihinde “Teleks”ten “Metaverse”e etkinliği online olarak gerçekleşti. Moderatörlüğünü TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL’ın yaptığı etkinlikte, konuşmacı olarak ION Academy Kurucusu Sn. Ali Rıza ERSOY yer aldı.

Devamı...
Dünya Gazetesi Tedarik Zinciri ve Yönetimi Dosyası

Dünya Gazetesi’nin, 27 Mayıs 2022 tarihli Tedarik Zinciri ve Yönetimi konusuna özel hazırladığı çalışmada, TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Günal ile yapılan röportaj yer almıştır.

Devamı...
Uluslararası Havayolu Taşımacılığı Eğitimi

TEDAR ve Subaşı Gümrük Müşavirliği iş birliği ile 17 Şubat 2022 tarihinde “Uluslararası Havayolu Taşımacılığı” Eğitimi online olarak gerçekleştirildi.

Devamı...
Tedarikçi Performans ve Tedarikçi Seçim Yöntemleri

Tedarikçi Performans, İlişki Yönetimi ve Tedarikçi Seçim Yöntemleri “eğitimi, 15-16 Şubat 2022 tarihlerinde yine TEDAR & CIPS iş birliğiyle düzenlendi.

Devamı...
Gümrük Mevzuatı 2022 Değişiklikleri ve Etkiler

TEDAR & Subaşı Gümrük Müşavirliği iş birliği ile 10 Şubat 2022 tarihinde “Gümrük Mevzuatı Değişiklikleri ve Etkileri” online eğitimi gerçekleştirildi.

Devamı...
Platin Ekonomi Dergisi - Mayıs 2022

Platin Ekonomi Dergisi Mayıs 2022 sayısındaki “Tedarik Zinciri Yönetimi Liderleri” ekinde TEDAR röportajı yer almıştır.

Devamı...
Sürdürülebilir TZ ile Geleceğinizi Yaratın

TEDAR tarafından 26 Ocak 2022 tarihinde “Sürdürülebilir Tedarik Zinciri ile Geleceğinizi Yaratın Konferansı” gerçekleştirildi. Her yıl TEDAR tarafından geleneksel olarak düzenlenen konferansta 2022 yılında, “E-Tedarik”, “Sürdürülebilirlik” ve “Esnek ve Dayanıklı Tedarik Zinciri” panelleri yer aldı. İş dünyasının farklı sektörlerden çok değerli profesyonellerinin konuşmacı ile moderatör olarak katıldığı, online gerçekleşen konferans konusunda yine yankı uyandırdı.

Devamı...
MonDes BusiNess Dergisi Aralık 2022

“Global Ekonominin 2023 yılı için Kırılan Umudu” başlıklı yazısı ile TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Günal, MonDes BusiNess Dergisi’nin Aralık 2022 sayısında yer almıştır.

Devamı...
Stratejik Operasyon & Tedarik Zinciri Yönetimi

TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Günal, 22 Ocak 2022 tarihinde BMI tarafından hazırlanan “Stratejik Operasyon & Tedarik Zinciri Yönetimi / COO Eğitim Programı”na konuk konuşmacı olarak katıldı.

Devamı...
Global Sanayici Dergisi

Global Sanayici Dergisi'nin Ocak-Şubat 2022 sayısında, TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Günal'ın röportajı yayımlanmıştır.

Devamı...
Sabancı Üniv. Kriz Dönemi TZ Yönetimi Paneli

Sabancı Üniversitesi Profesyonel MBA Programı Operasyon Yönetimi dersi kapsamında, 15 Ocak 2022 tarihinde gerçekleşen panele konuşmacı olarak TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL katıldı.

Devamı...
Turquality Tabanlı Tedarik Zinciri Semineri

TEDAR tarafından 14 Aralık 2021 tarihinde gerçekleştirilen “Turquality Tabanlı Tedarik Zinciri Semineri”nde konuşmacı olarak Dr. Salim ÇAM yer aldı.

Devamı...
Ekotürk TV Ana Haber Programı

Ekotürk TV Haber Koordinatörü Ali Çağatay’ın 24 Ocak 2022 tarihindeki haber programının canlı yayın konuğu, TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Günal oldu.

Devamı...
İMSAD Dergisi

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği tarafından hazırlanan İMSAD Dergisi’nin Aralık 2021 sayısında TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL'ın makalesi yayımlandı.

Devamı...
TEDAR ile İzmir Özel Çakabey Okulları Buluşması

TEDAR ile İzmir Özel Çakabey Okulları’nın ortaokul ve lise robotik takımları, 10 Aralık 2021 tarihinde online olarak buluştu.

Devamı...
TSE Standard Ekonomik ve Teknik Dergisi

TSE tarafından hazırlanan Standard Ekonomik ve Teknik Dergisi’nin Aralık 2021 sayısında TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL'ın makalesi yayımlandı.

Devamı...
Rusya APPM 2021 Konferansı

Rusya Tedarik Yönetimi Profesyonelleri Derneği (APPM) tarafından 24-25 Kasım 2021 tarihlerinde düzenlenen konferansta konuşmacı olarak TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL yer aldı.

Devamı...
TEDAR&TOBB Stratejik Satınalma-Kategori Yönetimi

TEDAR&TOBB iş birliği ile 25 Kasım 2021 tarihinde düzenlenen "Stratejik Satınalma ve Kategori Yönetimi" Semineri’nde Nur YAPÇA ve Umut PEHLİVAN konuşmacı olarak yer aldı.

Devamı...
MonDes BusiNess Dergisi Aralık 2021

TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL'ın "2022'ye Girerken" başlıklı yazısı, MonDes Business Aralık 2021 sayısında yayımlanmıştır.

Devamı...
OMÜD TZ Şirketlere Yarattığı Katma Değer Semineri

OMÜD tarafından 23 Kasım 2021 tarihinde düzenlenen “Tedarik Zincirinin Şirketlere Yarattığı Katma Değer ve Son Dönemde Yaşanan Zorluklar” başlıklı seminere TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL konuşmacı olarak katıldı.

Devamı...
Dünya Gazetesi köşe yazısı

Dünya Gazetesi, 15 Kasım 2021 tarihinde yayınlanan köşe yazısında TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Tuğrul GÜNAL'ın "Sürdürülebilir İş Dünyası" makalesine geniş yer vermiştir.

Devamı...
2.Annual Business Administration Conference

Türk-Alman Üniversitesi ve Bielefeld Uygulamalı Bilimler Üniversitesi tarafından 18 – 19 Kasım 2021 tarihlerinde düzenlenen “2.Annual Business Administration Conference: Digital Challenges and Strategies in a Post-Pandemic World” Konferansı’nda Tuğrul GÜNAL ve Umut PEHLİVAN konuşmacı olarak yer aldı.

Devamı...
Automotive Meetings Bursa

Automotive Meetings Bursa, 16-17 Kasım 2021 tarihlerinde online olarak gerçekleşti.

Devamı...
Stratejik Satınalma & Kategori Yönetimi

TEDAR ile CIPS iş birliğinde 15-16 Kasım 2021 tarihlerinde “Stratejik Satınalma ve Kategori Yönetimi" eğitimi gerçekleşti.

Devamı...
Depolarda İş Güvenliği Semineri

TEDAR ve AKEL tarafından 9 Kasım 2021 tarihinde “Depolarda İş Güvenliği” Semineri gerçekleştirildi.

Devamı...
TEDAR&CGE Sertifika Programı Lansman Toplantısı

TEDAR ve CGE Evaluation iş birliği ile hazırlanan TEDARİKÇİ SERTİFİKA PROGRAMI Lansman Toplantısı online olarak 5 Kasım 2021'de gerçekleşti.

Devamı...
TEDAR&TOBB Tedarikçi Risk Yönetimi Semineri

TEDAR ve TOBB iş birliği ile düzenlenen "Tedarikçi Yönetimi ve Tedarikçi Risk Yönetimi" semineri, 21 Ekim 2021 tarihinde düzenlendi.

Devamı...
TEDAR Yeşil Mutabakat Paneli

TEDAR tarafından 14 Ekim 2021 tarihinde düzenlenen Yeşil Mutabakat Paneli’nde konuşmacı olarak Sn. Avukat Altuğ ÖZGÜN ve Sn.Umut PEHLİVAN yer aldı.

Devamı...
TEDAR "Lojistik 4.0’a Hazır mısınız?” Semineri

TEDAR tarafından 12 Ekim 2021 tarihinde "Lojistik 4.0’a Hazır mısınız?” Semineri düzenlendi.

Devamı...
TEİD Etik Forum 2021

TEİD tarafından 22 Eylül 2021 tarihinde organize edilen Etik Forum’da gerçekleşen panelde TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Günal konuk konuşmacılar arasında yer aldı.

Devamı...
Dünya Otomotiv Konferansı

Dünya Otomotiv Konferansı, 21-22 Eylül 2021 tarihlerinde gerçekleşti. Etkinliğin ilk günü TEDAR Yönetim Kurulu Tuğrul GÜNAL konuşmacı olarak yer aldı.

Devamı...
Tedarik Zincirinde Yeni Gelişmeler Semineri

TEDAR tarafından 13 Eylül 2021 tarihinde “Tedarik Zincirinde Yeni Gelişmeler” semineri düzenlendi.

Devamı...
Müzakere Teknikleri Eğitimi

TEDAR ile CIPS iş birliğinde 1-2 Eylül 2021 tarihinde “Müzakere Teknikleri" eğitimi gerçekleştirildi.

Devamı...
6.Ekonomi ve Lojistik Zirvesi

İstanbul’da 25-26 Ağustos 2021 tarihlerinde gerçekleşen 6.Ekonomi ve Lojistik Zirvesi’nde TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL moderatör ve TEDAR Yönetim Kurulu Üyesi Atilla YILDIZTEKİN konuşmacı olarak yer aldı.

Devamı...
TZY Marka Değerine Katkısı & Lojistiğin Önemi

TEDAR tarafından 30 Haziran 2021 tarihinde “Tedarik Zinciri Yönetiminin Şirketlerin Marka Değerine olan Katkısı ve Lojistiğin Önemi” başlıklı online panel düzenlendi.

Devamı...
Tedarik Çeşitliliği Paneli

Farklı tedarik zinciri paydaşlarının yer aldığı, 22 Haziran 2021 tarihinde Building Market tarafından gerçekleştirilen “Tedarik Çeşitliliği” Etkinliği’ne, panelist olarak TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL katıldı.

Devamı...
Deprem Riski ve Kesintisiz İş Sürekliliği

TEDAR ile ZER A.Ş. iş birliği ile düzenlenen “Küresel İşletmeler İçin Deprem Riskinin Yönetilmesi & Kesintisiz İş Sürekliliği” Semineri, 18 Haziran 2021 tarihinde gerçekleşti.

Devamı...
Ticaret Bakan Yardımcısı ile TEDAR Buluşması

T.C. Ticaret Bakan Yardımcısı Sayın Rıza Tuna TURAGAY ile 03 Haziran 2021 tarihinde online toplantı gerçekleştirildi.

Devamı...
Tedarik Zincirinde Dijitalizasyon Sohbeti

TEDAR ve Bosch “Üniversiteler ve STK'lar ile İş birliği Strateji Grubu” ile 28 Mayıs 2021 tarihinde online sohbet düzenlendi.

Devamı...
TEDAR&TOBB Yeşil Lojistik ve Yeşil Tedarik Zinciri

TEDAR ve TOBB iş birliği ile düzenlenen "Yeşil Lojistik ve Yeşil Tedarik Zinciri" Semineri, 25 Mayıs 2021 tarihinde online olarak gerçekleşti.

Devamı...
Tedarikçi Performans ve İlişki Yönetimi Eğitimi

TEDAR ile CIPS iş birliğinde 20-21 Mayıs 2021 tarihinde “Tedarikçi Performans ve İlişki Yönetimi Eğitimi" gerçekleştirildi.

Devamı...
TEDAR & KAGİDER Satın Alma Buluşmaları

TEDAR ve KAGİDER iş birliği ile düzenlenen Satın Alma Buluşmaları 4 Mayıs 2021 tarihinde online olarak gerçekleşti.

Devamı...
MonDes BusiNess Dergisi

Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL'ın "Gerçek mi?" başlıklı yazısı Ekim ayı Mondes Business Dergisi'nde yayımlanmıştır

Devamı...
UGM Gümrük Postası

UGM Gümrük Postası’nın yayımlanan Ekim sayısında TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL’ın makalesi yer almıştır.

Devamı...
MonDes BusiNess Dergisi

TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL’ın "Sürdürülebilir İş Dünyası" başlıklı yazısı Mondes Business Dergisi Ağustos 2021 sayısında yayımlanmıştır.

Devamı...
Türkiye PMI Haziran 2022 Raporu

İstanbul Sanayi Odası Türkiye İmalat PMI ve Sektörel PMI Haziran 2022 Raporu açıklandı.

Devamı...
MonDes BusiNess Dergisi

Mondes Business Dergisi Haziran 2021 sayısında TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL’ın "Dünya Ekonomisine COVID 19 Etkisi" başlıklı yazısı yayımlanmıştır.

Devamı...
MonDes BusiNess Dergisi

“COVID-19 ile Nereye Kadar?” başlıklı yazısı ile Nisan 2021 sayısında TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL, Mondes Business Dergisi’nde yer almıştır.

Devamı...
Stratejik Satınalma Eğitimi

TEDAR ile CIPS iş birliğinde 3-4 Mayıs 2021 tarihinde “Stratejik Satınalma ve Kategori Yönetimi Eğitimi" gerçekleştirildi.

Devamı...
Uluslararası Otomotiv Buluşmaları

“Automotive Meetings:Digital Week” etkinliği, 26-30 Nisan 2021 tarihlerinde online olarak gerçekleşti. Etkinliğin 27 Nisan 2021 tarihinde düzenlediği COVID-19 ve Otomotiv Sektörü: Krizde Fırsatları Bulmak başlıklı panelinde, TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL konuşmacı olarak yer aldı.

Devamı...
EBRD Tedarik Zinciri Danışmanlık Programı

EBRD (Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası) tarafından yürütülen Tedarik Zinciri Danışmanlık Programı’nın 21 Nisan 2021 tarihinde gerçekleşen tanıtım etkinliğinde, TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL konuşmacı olarak yer aldı.

Devamı...
TEDAR & AHK Risk Yönetimi Workshop

TEDAR ile Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası iş birliğinde düzenlenen Risk Yönetimi Workshop etkinliği, 13 Nisan 2021 tarihinde online olarak gerçekleşti.

Devamı...
Türk-Alman Üniversitesi Spitze Zirvesi

TAU İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından düzenlenen Spitze Zirvesi'nde 10 Nisan 2021'de TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL konuşmacı olarak yer aldı.

Devamı...
Yeşil Tedarik Zinciri Eğitimi

Yeşil Tedarik Zinciri eğitimi, 9 Nisan 2021 tarihinde eğitmenler Atilla YILDIZTEKİN ve Nur YAPÇA tarafından online gerçekleştirildi.

Devamı...
Geleceğin Tedarik Zincirlerinde Kriz ve Fırsatlar

Geleceğin Tedarik Zincirlerinde Kriz ve Fırsatlar Zirvesi'nde TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL konuşmacı olarak yer aldı.

Devamı...
İSO PMI Mayıs 2022 TR Raporu

İstanbul Sanayi Odası Türkiye İmalat PMI ve Sektörel PMI Mayıs 2022 Raporu açıklandı.

Devamı...
"Olası Depreme Hazır mıyız?" Semineri

TEDAR ve AKEL iş birliğinde düzenlenen “Olası Depreme Hazır Mıyız?” Semineri, 18 Mart 2021’de gerçekleşti.

Devamı...
Türkiye İmalat & Sektörel PMI Nisan 2022 Raporu

İstanbul Sanayi Odası Türkiye İmalat PMI ve Türkiye Sektörel PMI Nisan 2022 Raporu açıklandı.

Devamı...
PMI Mart 2022 Raporu

İstanbul Sanayi Odası Türkiye İmalat PMI ve Sektörel PMI Mart 2022 Raporu açıklandı.

Devamı...
İSO Türkiye İmalat Şubat 2022 PMI Raporu

Ülkemiz için hesaplanan ve İstanbul Sanayi Odası tarafından İstanbul Sanayi Odası Türkiye İmalat PMI Şubat 2022 Raporu yayınlandı.

Devamı...
PMI Ocak 2022 Raporu Açıklandı

İstanbul Sanayi Odası Türkiye İmalat PMI ve Türkiye Sektörel PMI Ocak 2022 Raporu açıklandı.

Devamı...
Müzakere Teknikleri Eğitimi

TEDAR ile CIPS iş birliğinde 25-26 Mart 2021 tarihlerinde “Müzakere Teknikleri Eğitimi" online olarak gerçekleştirildi.

Devamı...
Genç UND Akademi Webinarı

Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) tarafından 10 Mart 2021 tarihinde düzenlenen Genç UND Akademi webinarına TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL konuşmacı olarak katılmıştır.

Devamı...
Satınalmanın Esasları Eğitimi

TEDAR ile CIPS iş birliğinde 22-23 Şubat 2021 tarihlerinde “Satınalmanın Esasları Eğitimi" gerçekleştirildi.

Devamı...
YTÜ 16. Supply Chain Camp

Yıldız 16th International Supply Chain Camp organizasyonun ikinci günü 19 Şubat 2021 tarihinde “Pandemi Döneminin Global Ekonomiye Şirketlere ve Tedarik Zinciri Yönetimlerine olan Etkileri” konulu oturumuna TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL ve Mentör Gümrük Müşavirliği CEO-DIŞYÖNDER Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hakan ÇINAR konuşmacı olarak katıldı.

Devamı...
İthalatta Ürün Güvenliği Denetimleri Semineri

Ticaret Bakanlığı uzmanları tarafından 17 Şubat 2021 tarihinde verilen “İthalatta Ürün Güvenliği Denetimleri ve TAREKS Semineri” TEDAR ve Subaşı Gümrük Müşavirliği iş birliğinde gerçekleştirildi.

Devamı...
Robotik Süreç Otomasyonu & Veri Analitiği

TEDAR tarafından düzenlenen “Tedarik Zincirinde Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) ve Veri Analitiği Çözümleri” ücretsiz semineri, 2 Şubat 2021’de online olarak gerçekleştirildi.

Devamı...
Dış Ticaret 2021 Yılı Mevzuatı Semineri

TEDAR ile Subaşı Gümrük iş birliği ile 2021 Yılı Dış Ticaret Mevzuatı Değişikliklerine ve Önümüzdeki Dönemde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlara ilişkin seminer 25 Ocak 2021'de gerçekleştirildi.

Devamı...
Milli Satınalma ve Markalaşma Konferansı

TEDAR ve TÜSAYDER iş birliği ile online düzenlenen “Tedarik Zincirinde Milli Satınalma ve Markalaşma Konferansı” 19 Ocak 2021’de yoğun katılımcı ile başarıyla gerçekleştirildi.

Devamı...
Rekabette Tedarik Zinciri Bölümleri Yarışıyor

TEDAR Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL, 05 Ocak 2021'de Türk Alman Üniversitesi’nde İşletmeye Giriş dersinde lisans öğrencileri ile buluştu.

Devamı...
Sabancı Üniversitesi Paneli

Sabancı Üniversitesi PMBA programının "Operasyon Yönetimi" dersi kapsamında 26 Aralık 2020’de düzenlenen "Covid-19'un Tedarik Zinciri Yönetimine Etkileri" paneline konuşmacı olarak TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL katıldı.

Devamı...
TAU Kurumsal Öğrenme ve İnovasyon

Türk-Alman Üniversitesi Kurumsal Öğrenme ve İnovasyon dersindeki yüksek lisans öğrencileri ile 24 Aralık 2020’de TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL bir araya geldi.

Devamı...
Risk Yönetimi Eğitimi

TEDAR ve CIPS iş birliğinde 1-2 Aralık 2020 tarihlerinde düzenlenen Tedarik Zincirinde Risk Yönetimi Eğitimi gerçekleştirildi.

Devamı...
Tedarik Zincirinde Etik Kurallar Eğitimi

TEDAR ve TEİD iş birliği ile 6 Kasım 2020’de "Tedarik Zincirinde Etik Kurallar, Mevzuata Uyum” konulu online eğitim düzenlendi.

Devamı...
TEDAR & CIPS 2021 Eğitim Programı

TEDAR ve CIPS iş birliğinde düzenlenen eğitimler, online olarak 2021 yılında da devam ediyor..

Devamı...
Değişken Piyasada Esnek&Kesintisiz Tedarik Zinciri

"Değişken Piyasa Koşullarında Esnek ve Kesintisiz Tedarik Zinciri" konulu 3 Kasım 2020’de düzenlenen webinar etkinliğine TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL konuşmacı olarak katıldı.

Devamı...
Stratejik Satınalma Yönetimi Eğitimi

Stratejik Satınalma ve Kategori Yönetimi Eğitimi, 20-21 Ekim 2020’de TEDAR&CIPS iş birliğinde eğitmen Nur Yapça tarafından verildi.

Devamı...
ISCM & TEDAR MENAT Webvent

TEDAR iş birliği ile ISCM tarafından organize edilen 14 Ekim 2020’de gerçekleşen webinar yayınında TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL konuklar arasında yer aldı.

Devamı...
5. Ekonomi ve Lojistik Zirvesi

5. Ekonomi ve Lojistik Zirvesi’nin 30 Eylül 2020 konuk konuşmacıları arasında, TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Tuğrul GÜNAL yer almıştır.

Devamı...
Tedarik Zinciri Yönetiminde Lojistik Uygulamaları

Tedarik Zinciri Yönetiminde Lojistik Uygulamaları Eğitimi, eğitmen Atilla Yıldıztekin tarafından 25 Eylül 2020 tarihinde, online olarak düzenlendi.

Devamı...
7.Dünya Otomotiv Konferansı

Online olarak 22 Eylül 2020 tarihinde düzenlenen 7.Dünya Otomotiv Konferansı’nda Siemens Tedarik Zinciri Direktörü ve TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Tuğrul GÜNAL, “Tedarik Zinciri Dijitalizasyonu” başlıklı oturumunda konuşmacı olarak yer aldı.

Devamı...
TEDAR&CIPS Tedarikçi ve Performans Yönetimi

Tedarikçi Yönetimi ve Performans Yönetimi Eğitimi, CIPS ve TEDAR iş birliği ile 8-9 Eylül 2020 tarihlerinde, online olarak düzenlendi.

Devamı...
Tedarik Zincirinde 2021 Risk Parametreleri Webinar

17 Ağustos 2020 tarihinde" Tedarik Zincirinde 2021 Risk Parametreleri" konulu webinar düzenlendi

Devamı...
TEDAR & ISCM Webinar Yayını

ISCM tarafından organize edilen 14 Temmuz 2020'de gerçekleşen webinar yayınına TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL konuk olarak katıldı.

Devamı...
İTO Webinar

İTO tarafından 30 Haziran 2020'de düzenlenen Yeni Dönemde Satınalmanın Dijital Dönüşümü Webinar yayınına TEDAR YK Başkanı ve Siemens Tedarik Zinciri Direktörü Tuğrul Günal konuk olarak katıldı.

Devamı...
İSO Türkiye PMI Aralık 2021 Raporu

İstanbul Sanayi Odası Türkiye İmalat PMI ve Türkiye Sektörel PMI Aralık 2021 Raporu açıklandı.

Devamı...
TEDAR & CIPS & KOÇ Üniversitesi Sertifika Programı

TEDAR, KOÇ Üniversitesi Eğitim Enstitüsü ve CIPS iş birliğinde 10 gün, 2 modülden oluşan Satınalma Çevrimiçi Sertifika Programı düzenlenecektir.

Devamı...
TEDAR&CIPS Str. Satınalma&Kategori Yön. Eğitimi

12-13 Mayıs ve 22-23 Haziran 2020 tarihlerinde, CIPS ve TEDAR iş birliği ile, Stratejik Satınalma ve Kategori Yönetimi Eğitimi online olarak düzenlendi.

Devamı...
PMI Kasım 2021 Raporu

İstanbul Sanayi Odası Türkiye İmalat PMI ve Türkiye Sektörel PMI Kasım 2021 Raporu açıklandı.

Devamı...
TEDAR & CGE Sertifika Programı

Rekabetçi, sürdürülebilir bir tedarik zinciri oluşturmak için TEDAR ve CGE Evaluation iş birliği ile TEDARİKÇİ SERTİFİKA PROGRAMI oluşturulmuştur.

Devamı...
PMI Ekim 21 Raporu Açıklandı

Türkiye İmalat PMI Ekim 2021 Raporu ile Türkiye Sektörel PMI Raporu, İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklandı

Devamı...
Eylül 2021 PMI Raporu Açıklandı

Türkiye İmalat PMI Eylül 2021 Raporu ile Türkiye Sektörel PMI Raporu, İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklandı.

Devamı...
Ağustos 2021 PMI Raporu Açıklandı

Türkiye İmalat PMI Ağustos 2021 Raporu ile Türkiye Sektörel PMI Raporu, İstanbul Sanayi Odası tarafından paylaşıldı.

Devamı...
Temmuz 2021 PMI Raporu Açıklandı

İstanbul Sanayi Odası tarafından paylaşılan Türkiye İmalat PMI Temmuz 2021 Raporu ile Türkiye Sektörel PMI Raporu Açıklandı

Devamı...
TÜSİAD Webinar

TÜSİAD tarafından 18 Haziran 2020'de gerçekleşen Covid-19 Sonrası Küresel Tedarik Zincirlerinde Türkiye’nin Yeri konulu webinarda TEDAR YK Başkanı ve Siemens Tedarik Zinciri Direktörü Tuğrul Günal konuk olarak yer aldı.

Devamı...
PMI Haziran 2021 Raporu Açıklandı

İstanbul Sanayi Odası tarafından paylaşılan Türkiye İmalat PMI Haziran 2021 Raporu ile Türkiye Sektörel PMI Raporu Açıklandı

Devamı...
PMI Mayıs 2021 Raporu Açıklandı

İstanbul Sanayi Odası tarafından paylaşılan Türkiye İmalat PMI Mayıs 2021 Raporu ile Türkiye Sektörel PMI Raporu Açıklandı

Devamı...
PMI Nisan 2021 Raporu Açıklandı

İstanbul Sanayi Odası tarafından paylaşılan İstanbul ve Türkiye PMI Endeks Nisan 2021 Raporu Açıklandı

Devamı...
PMI Mart 2021 Raporu yayınlandı

İstanbul Sanayi Odası tarafından paylaşılan Türkiye PMI Endeks Mart 2021 Raporu Açıklandı

Devamı...
PMI Şubat 2021 Raporu Açıklandı

İstanbul Sanayi Odası tarafından paylaşılan İstanbul ve Türkiye PMI Endeks Şubat 2021 Raporu Açıklandı

Devamı...
PMI Ocak 2021 Raporu Açıklandı

İstanbul Sanayi Odası tarafından paylaşılan İstanbul ve Türkiye PMI Endeks Ocak 2021 Raporu Açıklandı

Devamı...
PMI Aralık 2020 Raporu Açıklandı

İstanbul Sanayi Odası tarafından paylaşılan İstanbul ve Türkiye PMI Endeks Aralık 2020 Raporu Açıklandı

Devamı...
PMI Kasım 2020 Raporu Açıklandı

İstanbul Sanayi Odası tarafından paylaşılan İstanbul ve Türkiye PMI Endeks Kasım 2020 Raporu Açıklandı

Devamı...
TEDAR ile BUYER Network İş birliği Protokolü

TEDAR ile BUYER Network İş ve Ticaret Platformu arasında Ekim 2020’de İş birliği Protokolü imzalandı.

Devamı...
PMI Ekim 2020 Raporu Açıklandı

İstanbul Sanayi Odası tarafından paylaşılan İstanbul ve Türkiye PMI Endeks Ekim 2020 Raporu Açıklandı

Devamı...
PMI Eylül 2020 Raporu Açıklandı

İstanbul Sanayi Odası tarafından paylaşılan İstanbul ve Türkiye PMI Endeks Eylül 2020 Raporu Açıklandı

Devamı...
PMI Ağustos 2020 Raporu Açıklandı

İstanbul Sanayi Odası tarafından paylaşılan İstanbul ve Türkiye PMI Endeks Ağustos 2020 Raporu Açıklandı

Devamı...
TEDAR Webinar

4 Haziran 2020 tarihinde Covid-19 Sonrası Uluslararası Ticaretteki Değişimler ve Tedarik Zinciri ile Lojistik Üzerindeki Etkileri konulu webinar yayını düzenlendi.

Devamı...
TEDAR&AHK İleri Müzakere Teknikleri Semineri

TEDAR ve AHK iş birliğinde 3 Haziran 2020 tarihinde İleri Müzakere teknikleri online semineri gerçekleşti.

Devamı...
TEDAR & SEDEFED İş Birliği İle Webinar

TEDAR ve SEDEFED iş birliğinde, 14 Mayıs 2020 tarihinde, Tedarik Zincirinde Risk ve Kriz Yönetimi konulu webinar düzenlendi.

Devamı...
TEDAR & PwC Türkiye İş Birliği ile Webcast

TEDAR ve PwC iş birliğinde Covid-19 ile Şiddetlenen VUCA Döneminin Tedarik Zinciri Yönetimine Etkileri konulu webcast 7 Mayıs 2020 tarihinde gerçekleşti.

Devamı...
TEDAR & KAGİDER Satın Alma Paneli

TEDAR ve KAGİDER iş birliğinde kadın girişimcilerin desteklenmesi amacı ile düzenlenen 2. Satın Alma Paneli gerçekleşti.

Devamı...
MonDes BusiNess Dergisi

MonDes BusiNess Dergisi “Kurumsal Kültür” başlıklı yazısı ile TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL, Mondes Business Dergisi’nin Şubat 2021 sayısında yer almıştır.

Devamı...
MonDes BusiNess Dergisi

“COVID-19’un Hayatımıza Getirdikleri” başlıklı yazısı ile TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL, Mondes Business Dergisi’nde yer almıştır.

Devamı...
PMI Temmuz 2020 Raporu Açıklandı

İstanbul Sanayi Odası tarafından paylaşılan İstanbul ve Türkiye PMI Endeks Temmuz 2020 Raporu Açıklandı

Devamı...
Etik ve İtibar Derneği INmagazine Dergisi

TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL'ın “COVID-19 Ne Getirdi ?” başlıklı yazısı, TEİD INmagazine Dergisi'nde yayımlandı.

Devamı...
Bloomberg HT TV Programı - 27.11.2020

Bloomberg HT Finans Merkezi TV programına canlı yayın konuğu olarak 27 Kasım 2020’de TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL katıldı.

Devamı...
PMI Haziran 2020 Raporu Açıklandı

İstanbul Sanayi Odası tarafından paylaşılan İstanbul ve Türkiye PMI Endeks Haziran 2020 Raporu Açıklandı

Devamı...
PMI Mayıs 2020 Raporu Açıklandı

İstanbul Sanayi Odası tarafından paylaşılan İstanbul ve Türkiye PMI Endeks Mayıs 2020 Raporu Açıklandı

Devamı...
PMI Nisan 2020 Raporu Açıklandı

İstanbul Sanayi Odası tarafından paylaşılan İstanbul ve Türkiye PMI Endeks Nisan 2020 Raporu Açıklandı

Devamı...
PMI Mart 2020 Raporu Açıklandı

İstanbul Sanayi Odası tarafından paylaşılan İstanbul ve Türkiye PMI Endeks Mart 2020 Raporu Açıklandı

Devamı...
360CNP - LOJI&TED Konferansı

20 Şubat 2020 tarihinde 360CNP tarafından organize edilen LOJI&TED Konferansı'na TEDAR üyeleri %10 indirim ile katılım sağlayabilecektir.

Devamı...
PMI Şubat 2020 Raporu Açıklandı

İstanbul Sanayi Odası tarafından paylaşılan İstanbul ve Türkiye PMI Endeks Şubat 2020 Raporu Açıklandı

Devamı...
EKOTÜRK TV Lojistik Programı - 03.10.2020

EKOTÜRK TV'de Lojistik Dünyası programına 03 Ekim 2020 tarihinde TEDAR-Tedarik Zinciri Yönetimi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul GÜNAL konuk oldu.

Devamı...
PMI Ocak 2020 Raporu Açıklandı

İstanbul Sanayi Odası tarafından paylaşılan İstanbul ve Türkiye PMI Endeks Ocak 2020 Raporu Açıklandı

Devamı...
TEDAR & SEDEFED Yuvarlak Masa Toplantısı

TEDAR ve SEDEFED iş birliğinde, 2 Aralık 2019 tarihinde, tedarik zinciri yönetimi konusunda bir yuvarlak masa toplantısı düzenlendi.

Devamı...
TEDAR ve ASELSAN İş Birliğinde Ankara Konferansı

TEDAR ve ASELSAN iş birliğinde organize edilen, “Savunma Sanayinde Tedarik Zinciri Yönetimi, Millileştirme ve Dijitalleşmenin Rolü” konulu konferans, 13 Kasım 2019 tarihinde Ankara'da gerçekleşti.

Devamı...
TAREKS Mevzuatı İthalat Uygulamaları Semineri

TEDAR tarafından, Subaşı Gümrük Müşavirliği sponsorluğunda organize edilen "TAREKS Mevzuatı İthalat Uygulamaları Semineri", 19 Kasım 2019 tarihinde gerçekleşti.

Devamı...
III. Yeni Nesil Satınalma Anketi

TEDAR ve PwC Türkiye iş birliğinde III. Yeni Nesil Satınalma Anketi başladı.

Devamı...
Incoterms 2020 ve Ödeme Şekilleri Eğt. - 06.11.19

TEDAR ve Subaşı Gümrük Müşavirliği iş birliği ile organize edilen “Incoterms 2020 ve Ödeme Şekilleri” eğitimi, 6 Kasım 2019 tarihinde gerçekleşti.

Devamı...
PMI Ekim 2019 Raporu Açıklandı

İstanbul Sanayi Odası tarafından paylaşılan İstanbul ve Türkiye PMI Endeks Ekim 2019 Raporu yayınlandı.

Devamı...
TEDAR ve ASELSAN İş Birliği İle Ankara Konferansı

TEDAR ve ASELSAN iş birliğinde organize edilen, “Savunma Sanayinde Tedarik Zinciri Yönetimi, Millileştirme ve Dijitalleşmenin Rolü” konulu konferans, 13 Kasım 2019 tarihinde Ankara'da gerçekleşecektir.

Devamı...
CIPS & TEDAR IT Satınalma Eğitimi 21-22 Ekim 2019

CIPS ve TEDAR işbirliğinde düzenlenen IT Satınalma Eğitimi, 21 - 22 Ekim 2019 tarihlerinde gerçekleşti.

Devamı...
CIPS&TEDAR Stratejik Satınalma Eğt. 4-5 Kasım 2019

CIPS ve TEDAR işbirliğinde düzenlenen Stratejik Satınalma ve Kategori Yönetimi Eğitimi, 4-5 Kasım 2019 tarihlerinde gerçekleşti.

Devamı...
Incoterms 2020 ve İhracat Eğitimi - 16 Ekim 2019

TEDAR ve Subaşı Gümrük Müşavirliği iş birliği ile organize edilen ikinci eğitim “Incoterms 2020 ve İhracat” konusunda, 16 Ekim 2019 tarihinde gerçekleşti.

Devamı...
Liderlik Eğitimi / 8 - 9 Ocak 2020

TEDAR ve Doğan Güneş Önder Eğitim ve Danışmanlık iş birliği ile planlanan “Liderlik Eğitimi”, 8-9 Ocak 2020 tarihlerinde gerçekleşecektir.

Devamı...
TEDAR & ISG İş Birliği İle Eğitimler

Tedarik Zinciri Yönetimi Derneği (TEDAR) olarak International Service Group (ISG) ile yapılan iş birliği kapsamında yeni bir eğitim programı organize edilmektedir.

Devamı...
CIPS &TEDAR Müzakere Tek. Eğitimi 18-19 Eylül 2019

CIPS ve TEDAR işbirliğinde Müzakere Teknikleri Eğitimi, 18-19 Eylül 2019 tarihlerinde, Siemens ev sahipliğinde gerçekleşti.

Devamı...
TEDAR - AHK İleri Müzakere Tek. Çalıştayı / Bursa

AHK ve TEDAR işbirliğinde düzenlenen çalıştayların 6.sı, 25 Eylül 2019 tarihinde Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nda yüksek bir katılım ile ve başarıyla gerçekleşti.

Devamı...
FIATA Diploma Eğitim Programı Mezuniyet Töreni

UTİKAD tarafından İTÜSEM desteği ile organize edilen FIATA Diploma Eğitim Programı 4. dönem mezuniyet töreni 16 Eylül 2019 tarihinde gerçekleşti.

Devamı...
UTİKAD Zirvesi - 10 Ekim 2019

UTİKAD tarafından, 10 Ekim 2019 tarihinde, “İleriye Dönüşüm” teması ile organize edilen UTIKAD Zirvesi, İstanbul Elite World Europe Otel’de gerçekleşecektir.

Devamı...
PMI Eylül 2019 Raporu Açıklandı

İstanbul Sanayi Odası tarafından paylaşılan İstanbul ve Türkiye PMI Endeks Eylül 2019 Raporu yayınlandı.

Devamı...
Gümrükte Sık Rastlanan Hatalar Eğitimi

TEDAR ve Subaşı Gümrük iş birliğinde "Gümrükte Sık Rastlanan Hatalar Eğitimi" 12 Eylül 2019'da gerçekleşti.

Devamı...
PMI Ağustos 2019 Raporu Açıklandı

İstanbul Sanayi Odası tarafından paylaşılan İstanbul ve Türkiye PMI Endeks Ağustos 2019 Raporu yayınlandı.

Devamı...
PMI Temmuz 2019 Raporu Açıklandı

İstanbul Sanayi Odası tarafından paylaşılan İstanbul ve Türkiye PMI Endeks Temmuz 2019 Raporu yayınlandı.

Devamı...
TEDAR & AHK İleri Müzakere Tek. Çalıştayı / Bursa

TEDAR ve AHK (Alman-Türk Sanayi ve Ticaret Odası) işbirliğinde organize edilen 6. çalıştay “İleri Müzakere Teknikleri” konusunda, 25 Eylül 2019’da Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nda gerçekleşecektir.

Devamı...
6. Dünya Otomotiv Konferansı (WAC 2019)

6. Dünya Otomotiv Konferansı (WAC), 17 Ekim 2019 tarihinde, Wyndham Grand Levent’te gerçekleşecektir.

Devamı...
2. Tedarik Zinciri Yöntemi Anketi - 2019

TEDAR ve PwC Türkiye iş birliğinde gerçekleştirilen 2. Tedarik Zinciri Yönetimi Anketi - 2019 raporu yayınlandı.

Devamı...
Bloomberg HT Fokus Programı - 12.07.2019

TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Tuğrul Günal, Bloomberg HT’de yayınlanan Fokus programı canlı yayınında konuk konuşmacı olarak yer almıştır.

Devamı...
PMI Haziran 2019 Raporları Açıklandı

“İstanbul Sanayi Odası tarafından paylaşılan İstanbul ve Türkiye PMI Endeks Raporu TEDAR iletişim kanallarında yayınlanacak.”

Devamı...
TEDAR Üye Profili Çalışması

Derneğimiz kurumsal üyelerinin detaylı profillerinin belirlenmesi adına “Üye Profili Oluşturma” projesini gerçekleştirdik.

Devamı...
Ekonomist Dergisi Haberi

Ekonomist Dergisi tarafından bu yıl 6.sı gerçekleştirilen TEDAR Yönetim Kurulu üyelerimizden, kurucularımızdan ve derneğimiz üyelerinden yöneticilerin de yer aldığı, Türkiye'nin en güçlü satın alma yöneticisi araştırma sonuçları yayınlandı.

Devamı...
TEDAR 1. İcra Kurulu Toplantısı

TEDAR ilk icra kurulu toplantısını, 20 Haziran 2019 tarihinde, TEDAR Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımı ile Siemens Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirdik.

Devamı...
CIPS & TEDAR Müzakere Teknikleri Eğitimi

CIPS ve TEDAR işbirliğinde Müzakere Teknikleri Eğitimi, 15-16 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleşti.

Devamı...
PwC & TEDAR İşbirliği ile TZY Anket Lansmanı

TEDAR & PwC iş birliği ile düzenlenecek Tedarik Zinciri Yönetimi Anketi Lansman Toplantısı 23 Mayıs 2019 tarihinde geçekleşecektir.

Devamı...
ITO Tedarik Zinciri Yönetimi Semineri/3 Mayıs 2019

İstanbul Ticaret Odası tarafından düzenlenen Tedarik Zinciri Yönetimi Semineri 3 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleşti.

Devamı...
4. Ekonomi ve Lojistik Zirvesi, 29 Nisan 2019

UTA Lojistik Dergisi tarafından organize edilen 4. Ekonomi ve Lojistik Zirvesi, 29 Nisan 2019’da gerçekleşti.

Devamı...
CIPS & TEDAR işbirliği ile IT Satınalma Eğitimi

CIPS ve TEDAR işbirliğinde düzenlenen IT Satınalma Eğitimi, 18-19 Nisan 2019 tarihlerinde gerçekleşti.

Devamı...
ITO Tedarik Zinciri Yönetimi Semineri-3 Mayıs 2019

3 Mayıs 2019 Cuma günü, İstanbul Ticaret Odası tarafından “Tedarik Zinciri Yönetimi Semineri” düzenlenmektedir.

Devamı...
FIATA Diploma Programı

TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı ve Siemens Tedarik Zinciri Direktörü Sn. Tuğrul Günal, UTIKAD Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Emre Eldener’in konuğu olarak, FIATA Diploma Programı’na katıldı.

Devamı...
TEDAR Endüstri 4.0 Anket Çalışması

TEDAR üyeleri arasından oluşturulan bir çalışma grubu ile “Tedarik Zincirleri Endüstri 4.0 İçin Hazır Mı?” konulu anket çalışması gerçekleştirilmiştir.

Devamı...
UND Dergisi Röportajı

UND dergisi, TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Tuğrul Günal ile röportaj gerçekleştirdi.

Devamı...
IoT Eurasia, Nesnelerin Interneti Avrasya Zirvesi

Dijital Dönüşümün Dünya Liderleri İstanbul’da Bir Araya Geliyor.

Devamı...
CIPS Konferansı - 11 Nisan 2019

CIPS tarafından organize edilen CIPS Türkiye 2019 Konferansı 11 Nisan 2019 tarihinde Marriott Asia İstanbul'da düzenlenecek.

Devamı...
TEDAR Sohbet Toplantısı - 2019

TEDAR Sohbet Toplantısı, 27 Mart 2019 tarihinde, değerli konukların katılımında gerçekleşti.

Devamı...
CIPS & TEDAR Tedarikçi Performans/İlişki Yön. Eğt.

CIPS ve TEDAR işbirliğinde düzenlenen Tedarikçi Performans ve İlişki Yönetimi Eğitimi, 14-15 Mart 2019 tarihlerinde gerçekleşti.

Devamı...
TEDAR & AHK / İleri Müzakere Teknikleri Çalıştayı

TEDAR ve AHK işbirliğinde gerçekleştirilen İleri Müzakere Teknikleri Çalıştayı 28 Şubat 2019 tarihinde gerçekleşti.

Devamı...
TEDAR Sohbet Toplantısı

TEDAR Sohbet Toplantısı 27 Mart 2019 tarihinde QNB Finansbank’ın ev sahipliğinde gerçekleşecektir.

Devamı...
TEDAR ve CIPS işbirliğinde Satınalma Eğitimleri

Farklı sektörlerden ve firmalardan katılımcılar ile, katılımcıların yoğun ilgisinde, TEDAR ve CIPS işbirliğinde düzenlenen CIPS Satınalma eğitimleri yeni dönemde de devam ediyor.

Devamı...
4. Uluslararası 360 LOJİ&TED Konferansı

360CNP Organizasyon tarafından düzenlenen ve TEDAR’ın desteklediği ‘’4. Uluslararası 360 LOJİ&TED’’ Konferansı gerçekleşti.

Devamı...
TEDAR & AHK-İleri Müzakere Teknikleri Çalıştayı

TEDAR ve AHK iş birliği ile İleri Müzakere Teknikleri Çalıştayı 28 Şubat 2019 tarihinde düzenlenecektir.

Devamı...
KOBİ TREND / TEDAR Röportajı

KOBİ TREND TEDAR ile röportaj gerçekleştirdi.

Devamı...
TEDAR & KAGİDER İşbirliğinde "Satın Alma Paneli"

KAGİDER ve TEDAR iş birliğinde 15 Ocak 2019 tarihinde Satın Alma Paneli gerçekleşti.

Devamı...
CIPS &TEDAR Stratejik Satınalma/Kategori Yön. Eğt.

CIPS ve TEDAR işbirliğinde düzenlenen Stratejik Satınalma ve Kategori Yönetimi Eğitimi, 10-11 Ocak 2019 tarihlerinde gerçekleşti.

Devamı...
SEDEFED'e üye olduk..

TEDAR olarak, “Sektörel Dernekler Federasyonu” (SEDEFED) üyeleri arasına katıldık.

Devamı...
Okan Üniversitesi Satınalma / Marka Dersleri

Okan Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi tarafından Satınalma konusunda organize edilen Marka Derslerinin altıncısı, 21 Aralık 2018 tarihinde gerçekleşti.

Devamı...
Okan Üniversitesi Satınalma / Marka Dersleri

Okan Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi tarafından Satınalma konusunda organize edilen Marka Derslerinin beşincisi, 14 Aralık 2018 tarihinde gerçekleşti.

Devamı...
Hürriyet Gazetesi - Tedarik Zinciri Yön. Çalışması

Hürriyet Gazetesi’nde yayınlanan “Tedarik Zinciri Yönetimi” çalışmasında, TEDAR’a yer verilmiştir.

Devamı...
Okan Üniversitesi Satınalma / Marka Dersleri

Okan Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi tarafından Satınalma konusunda organize edilen Marka Derslerinin dördüncüsü, 7 Aralık 2018 tarihinde gerçekleşti.

Devamı...
Okan Üniversitesi Satınalma / Marka Dersleri

Okan Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi tarafından Satınalma konusunda organize edilen Marka Derslerinin üçüncüsü, 30 Kasım 2018 tarihinde gerçekleşti.

Devamı...
Okan Üniversitesi Marka Dersleri

Okan Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi tarafından organize edilen Satınalma konusunda Marka Derslerinin ikincisi, 23 Kasım 2018 tarihinde gerçekleşti.

Devamı...
TEDAR VE CIPS İşbirliğinde IT Satınalma Eğitimi

CIPS ve TEDAR işbirliğinde düzenlenen IT Satınalma Eğitimi 22-23 Kasım 2018 tarihlerinde, Siemens ev sahipliğinde başarı ile gerçekleşti.

Devamı...
Okan Üniversitesi Satınalma Marka Dersleri

Okan Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi tarafından organize edilen Satınalma marka derslerinde TEDAR ile 2017 senesinde başlayan işbirliği 2018 senesinde de devam ediyor.

Devamı...
TEDAR & PwC İşbirliği ile CPO Paneli

TEDAR ve PwC İşbirliğinde gerçekleştirilen CPO Paneli organizasyonu, 6 Kasım 2018 tarihinde, QNB Finansbank ev sahipliğinde gerçekleşti.

Devamı...
TEDAR & AHK - İleri Müzakere Teknikleri Çalıştayı

TEDAR ve AHK işbirliğinde gerçekleştirilen İleri Müzakere Teknikleri Çalıştayı 9 Ekim 2018 tarihinde gerçekleşti.

Devamı...
Dünya Otomotiv Konferansı - WAC 2018

4-5 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleşen Dünya Otomotiv Konferansı ve Tedarik Zincirinde Dijitalleşme Paneli

Devamı...
Dünya Gazetesi - Gıda Lojistiği Röportajı

Dünya Gazetesi Gıda Lojistiği Röportaj

Devamı...
Kadın Girişimciler İçin Müzakere Teknikleri Eğitim

TEDAR & CIPS & KAGİDER işbirliğinde Kadın Girişimciler için Müzakere Teknikleri Eğitimi 19 Eylül 2018 tarihinde gerçekleşti.

Devamı...
UTIKAD Geleceğin Lojistiği Zirvesi

TEDAR, 19 Eylül 2018'de gerçekleşen UTIKAD Geleceğin Lojistiği Zirvesi'nde, Dijitalleşen Dünyanın Getirdikleri, Beklentiler ve İnsan Paneli ile yer aldı.

Devamı...
TEDAR & PwC Yeni Nesil Satınalma Anketi 2018

TEDAR ve PwC iş birliğinde gerçekleştirilen Yeni Nesil Satınalma Anketi - 2018 raporu yayınlandı.

Devamı...
5. Dünya Otomotiv Konferansı (WAC2018)

5. Dünya Otomotiv Konferansı'na TEDAR üyeleri %25 indirim ile katılabilmektedir.

Devamı...
Kadın Girişimciler İçin Müzakere Teknikleri Eğitim

TEDAR, CIPS; KAGİDER işbirliğinde kadın girişimciler için Müzakere Teknikleri Eğitimi / 19 Eylül 2018

Devamı...
TEDAR & PwC / Yeni Nesil Satınalma Anketi Lansman

TEDAR & PwC işbirliğinde gerçekleştirilen II.Yeni Nesil Satınalma Anket Raporu Lansman toplantısı 01 Haziran 2018 tarihinde gerçekleşti.

Devamı...
3.Ekonomi ve Lojistik Zirvesi / 14 Mayıs 2018

TEDAR'ın sponsorları arasında yer aldığı 3. Ekonomi ve Lojistik Zirvesi ve zirve kapsamında organize edilen TEDAR oturumları, 14 Mayıs 2018 tarihinde, başarı ile gerçekleşti.

Devamı...
Ekonomi ve Lojistik Zirvesi - 14 Mayıs 2018

Ekonomi & Lojistik Zirvesi, bu yıl 3. kez, 14 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleşiyor. TEDAR'ın da desteği ile gerçekleşecek zirvede değerli konu ve konukları ile TEDAR oturumları da yer alacaktır.

Devamı...
TEDAR 3. Olağan Genel Kurul Toplantısı

TEDAR 3. Olağan Genel Kurul Toplantısı, 30 Mart 2018 tarihinde, Bosch Türkiye Genel Müdürlük adresinde, TEDAR üyelerinin katılımında gerçekleşti.

Devamı...
TEDAR&AHK/ Risk&Risk Temelli Kalite Yön. Çalıştayı

TEDAR & AHK işbirliğinde düzenlenen Tedarik Zincirinde Risk Yönetimi & Risk Temelli Tedarikçi Kalite Yönetimi Çalıştayı 01 Mart 2018 tarihinde gerçekleşti.

Devamı...
YTÜ Supply Chain Camp - TEDAR Paneli

Yıldız Teknik Üniversitesi Kalite ve Verimlilik Kulübü tarafından 6-7 Şubat 2018 tarihinde organize edilen "13. International Supply Chain Camp" etkinliğinde, TEDAR Paneli.

Devamı...
CIPS Konferansı - 12 Nisan 2018

CIPS tarafından organize edilen CIPS Türkiye 2018 Konferansı 12 Nisan 2018 tarihinde Marriott Asia İstanbul'da düzenlenecek.

Devamı...
TEDAR Lojistik Paneli - 27 Şubat 2018

TEDAR tarafından lojistik sektörünün önde gelen firmalarının katılımında düzenlenen Lojistikte Yükselen Trendler, Dijitalizasyon ve Beklentiler konulu Lojistik Paneli, 27 Şubat 2018 tarihinde gerçekleşti.

Devamı...
Dünya Gazetesi / Ocak.2018

TEDAR tarafından hazırlanan yazı Dünya Gazetesi Akıllı Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi ekinde Ocak 2018'de yayınlanmıştır.

Devamı...
TEDAR Lojistik Paneli

27 Şubat 2018 tarihinde, Ekol Lojistik, Borusan Lojistik ve Omsan Lojistik ile Lojistikte Yükselen Trendler, Dijitalizasyon ve Beklentiler konulu panel düzenlenecektir.

Devamı...
TEDAR & AHK Çalıştayı - 01 Mart 2018

TEDAR & AHK işbirliğinde, 01 Mart 2018 tarihinde, Tedarik Zincirinde Risk Yönetimi & Risk Temelli Tedarikçi Kalite Yönetimi Çalıştayı düzenlenecektir.

Devamı...
Tedarik Süreçleri Yeniden Tanımlanıyor

Tedarik Süreçleri Yeniden Tanımlanıyor / Sn. Tuğrul Günal / Marketing Türkiye Almanak / Ocak '18

Devamı...
SGS & TEDAR Firma Değerlendirme Projesi

TEDAR ve SGS işbirliğinde hazırlanan proje çerçevesinde firma değerlendirme sürecini başarı ile tamamlayan tedarikçiler, SGS & TEDAR onaylı tedarikçi listesinde yer alabilecekler.

Devamı...
Okan Üniv. Satınalma Marka Dersleri Katılımı

Okan Üniv. İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Satınalma Marka Dersleri için TEDAR ile işbirliği.

Devamı...
CIPS & TEDAR Satınalmanın Esasları Eğitimi

CIPS & TEDAR işbirliğinde düzenlenen Satınalmanın Esasları Eğitimi 19-20 Ekim 2017 tarihlerinde gerçekleşti.

Devamı...
2. TEDAR & AHK Tedarikçi Yönetimi Çalıştayı

TEDAR & AHK işbirirliğinde düzenlenen 2. Tedarikçi Yönetimi Çalıştayı, 28 Eylül 2017 tarihinde, farklı firmalardan AHK ve TEDAR üyelerinin katılımında başarı ile gerçekleşti.

Devamı...
Stratejik Satınalma&Kategori Yön.Eğitimi (Eyl.'17)

CIPS & TEDAR işbirliğinde düzenlenen Stratejik Satınalma ve Kategori Yönetimi Eğitimi 27-28 Eylül 2017 tarihlerinde gerçekleşti.

Devamı...
TÜV Austria Türk & TEDAR İşbirliğinde Eğitimler

TEDAR & TÜV Austria Türk işbirliğinde oluşturulan eğitim kataloğunda yer alan eğitimlere, TEDAR üyeleri, liste fiyatları üzerinden %20 indirim ile katılabilmektedirler.

Devamı...
TEDAR & AHK / II. Tedarikçi Yönetimi Çalıştay

AHK ve TEDAR işbirliğinde düzenlenecek Tedarikçi Yönetimi Çalıştayının ikincisi 28 Eylül 2017 tarihinde düzenlenecektir. TEDAR ve AHK üyeleri çalıştaya ücretsiz olarak katılabileceklerdir.

Devamı...
Tedarik Zinciri Yönetimi Anketi - 2016

TEDAR ve PwC Türkiye Tedarik Zinciri Yönetim Danışmanlığı ekibinin gerçekleştirdiği Tedarik Zinciri Yönetimi Anketi (2016) Raporu yayınlandı.

Devamı...
TEDAR & CIPS Eğitim Kataloğu 2017-2018

TEDAR & CIPS işbirliğinde oluşturulan yeni eğitim kataloğu yayınlandı. TEDAR ve CIPS üyeleri eğitimlere %10 indirimle katılabilecekler.

Devamı...
"Değişime Hazır mısınız?" / Purchasing Türkiye

TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı & Siemens Tedarik Zinciri Direktörü Sn. Tuğrul Günal'ın, Purchasing Türkiye Dergisi Nisan-Mayıs sayısında "Değişime Hazır mısınız?" konulu yazısı yayınlanmıştır.

Devamı...
Dahili Müşteri Yönetimi / Purchasing Türkiye

TEDAR Yönetim Kurulu Üyelerinden, CIPS Ülke Müdürü Sn. Faruk Demir'in, Purchasing Türkiye Nisan-Mayıs '17 sayısında "Dahili Müşteri Yönetimi" konulu makalesi yayınlanmıştır.

Devamı...
TEDAR & PwC Türkiye İşbirliği

TEDAR ve PwC Türkiye, tedarik zinciri fonksiyonu için güçlerini birleştiriyor

Devamı...
Firma Denetimleri ve SGS & TEDAR İşbirliği

SGS ve TEDAR Tedarikçi Değerlendirme (Tetkik) ve Sertifika Programı işbirliği kapsamında, 7 Haziran 2017 tarihinde, "Firma Denetimleri ve SGS & TEDAR İşbirliği" konulu Sohbet Toplantısı düzenlenmiştir.

Devamı...
CIPS&TEDAR Müzakere Teknikleri Eğitimi, Mayıs 2017

CIPS & TEDAR işbirliğinde gerçekleştirilen Müzakere Teknikleri Eğitimi 24-25 Mayıs 2017 tarihlerinde gerçekleşti.

Devamı...
TEDAR Sohbet Toplantısı - 7 Haziran 2017

7 Haziran 2017 tarihinde "Firma Denetimleri ve SGS & TEDAR İşbirliği" konulu sohbet toplantısı düzenlenecektir.

Devamı...
TEDAR Lojistik Eğitimi, 17 Mayıs 2017

TEDAR Lojistik Eğitimi 17 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşti.

Devamı...
TEDAR & TÜV Austria Türk Eğitim Kataloğu

TEDAR & TÜV Austria Türk işbirliğinde oluşturulan eğitim kataloğunda yer alan eğitimlere, TEDAR üyeleri, liste fiyatları üzerinden %20 indirim ile katılabilmektedirler.

Devamı...
CIPS & TEDAR Satınalmacılar için Finans Eğitimi

03-04 Mayıs 2017 tarihinde, CIPS & TEDAR işbirliğinde düzenlenen Satınalmacılar için Finans Eğitimi başarı ile gerçekleşti.

Devamı...
TEDAR & Purchasing Türkiye İşbirliği

Mart 2017'den itibaren Puchasing Türkiye Dergisi TEDAR desteği ile yayınlanıyor.

Devamı...
TEDAR & AHK Tedarikçi Yönetimi Çalıştay

TEDAR & AHK işbirirliğinde Tedarikçi Yönetimi Çalıştayı, 13 Nisan 2017 tarihinde, farklı firmalardan AHK ve TEDAR üyelerinin katılımında başarı ile gerçekleşti.

Devamı...
2. Ekonomi ve Lojistik Zirvesi, 5 Nisan 2017

2.Ekonomi ve Lojistik Zirvesi, TEDAR'ın da desteği ve TEDAR tarafından düzenlenen Şirketlerin Başarısına Tedarik Zinciri Yönetimi ile Yaratılan Kritik Katma Değer konulu panel ile gerçekleşti.

Devamı...
CIPS&TEDAR Müzakere Teknikleri Eğitimi, Nisan '17

CIPS & TEDAR işbirliğinde gerçekleştirilen Müzakere Teknikleri Eğitimi 11-12 Nisan 2017 tarihlerinde gerçekleşti.

Devamı...
Satınalmacılar Artık Daha Güçlü...

TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı & Siemens Tedarik Zinciri Direktörü Sn. Tuğrul Günal'ın, Purchasing Türkiye Dergisi Mart sayısında "Satınalmacılar artık daha güçlü" konulu yazısı yayınlanmıştır.

Devamı...
CIPS & TEDAR / Satınalmacılar için Finans Eğitimi

3-4 Mayıs 2017 tarihlerinde, CIPS & TEDAR işbirliğinde, Satınalmacılar için Finans Eğitimi düzenlenecektir.

Devamı...
Lojistik Eğitimi - 17.05.2017

TEDAR Üyeleri için, 17 Mayıs 2017 tarihinde, Stratejik Planlamada Lojistiğin Önemi ve Bütünsel Yaklaşımı konulu bir eğitim düzenlenecektir.

Devamı...
CIPS & TEDAR Müzakere Teknikleri Eğitimi

Devamı...
CIPS Konferansı, 11 Mayıs 2017

11 Mayıs 2017 tarihinde düzenlenecek CIPS Konferansı'na TEDAR üyeleri %10 indirim ile katılabileceklerdir.

Devamı...
2.Ekonomi ve Lojistik Zirvesi, 5 Nisan 2017

UTA Lojistik Dergisi tarafından, TEDAR'ın desteği ve katılımı ile organize edilen 2. Ekonomi ve Lojistik Zirvesi, 5 Nisan 2017 tarihinde gerçekleşecek.

Devamı...
TEDAR & AHK / Tedarikçi Yönetimi Çalıştay

Tedarikçi Yönetimi Çalıştayı 13 Nisan 2017 tarihinde, AHK ve TEDAR işbirliğinde düzenlenecek. TEDAR ve AHK üyeleri çalıştaya ücretsiz olarak katılabileceklerdir.

Devamı...
TEDAR & TUV Austria Türk Eğitim Kataloğu

TEDAR ve TUV Austria Türk teknik ve gelişim eğitimleri kapsamında işbirliği yapmıştır. Eğitim katalogları ve detayları üzerinde çalışmalar devam etmektedir.

Devamı...
TEDAR & SGS Tedarikçi Tetkik & Sertifika Programı

Tedarik Zinciri Yönetimi Derneği (TEDAR) ve SGS Türkiye, hazırlıkları devam eden “Tedarikçi Değerlendirme (Tetkik) ve Sertifika Programı” için işbirliği yapmaktadır.

Devamı...
Türk Tedarikçiye Global Kaldıraç, Fortune Dergisi

Fortune Dergisi'nde yayınlanan, "Türk Tedarikçiye Global Kaldıraç" başlıklı habere ulaşabilirsiniz.

Devamı...
CIPS & TEDAR Müzakere Teknikleri Eğitimi

11-12 Nisan 2017 tarihlerinde CIPS & TEDAR işbirliğinde Müzakere Teknikleri Eğitimi düzenlenecektir.

Devamı...
CIPS & TEDAR / Satınalmada Liderlik Eğitimi

CIPS & TEDAR işbirliğinde düzenlenen Satınalmada Liderlik eğitimi 13-16 Şubat 2017 tarihlerinde gerçekleşti.

Devamı...
TSE / Standard Ekonomik ve Teknik Dergisi

TSE tarafından hazırlanan derginin Kasım 2016 sayısında TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Tuğrul Günal'ın yazısı yayınlanmıştır.

Devamı...
Purchasing Türkiye

Purchasing Türkiye dergisi “sıfır” sayısı ile yayın hayatına başladı. İçeriği ve yayıncılık anlayışıyla sektöre yepyeni bir soluk getirecek olan Purchasing Türkiye iki ayda bir okuyucularıyla buluşacak.

Devamı...
LOJI & TED Konferansı 2017

360CNP tarafından, 18 Ocak 2017 tarihinde, 2.LOJİ&TED Konferansı düzenlenecektir. Katılım bedelleri üzerinden TEDAR Üyelerine özel %25 indirim imkanı sağlanacaktır.

Devamı...
"Denetimlerle Yaptığımız İşi Kurumsallaştırıyoruz"

TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Tuğrul Günal'ın Purchasing Türkiye Dergisi'nde yayınlanan röportajı

Devamı...
"Satınalmacı Bir İletişim Sihirbazı Olmalı"

TEDAR Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Asuman Büyükyıldırım'ın Purchasing Türkiye Dergisi'nde yayınlanan röportajı

Devamı...
"İlkemiz Fit For Borusan"

TEDAR Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Funda Durgut'un Purchasing Türkiye Dergisi'nde yayınlanan röportajı

Devamı...
"Satınalma Alırken Kazanmaktır"

TEDAR Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Faruk Demir'in Purchasing Türkiye Dergisi'nde yayınlanan yazısı

Devamı...
Stratejik Satınalma & Kategori Yönetimi Eğitimi

CIPS & TEDAR işbirliğinde organize edilen Stratejik Satınalma & Kategori Yönetimi eğitimi 20-21 Ekim 2016 tarihinde başarı ile gerçekleşti.

Devamı...
TEDAR Sohbet ve Toplantısı - 29.09.2016

Ülkem İçin / Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Semineri 29 Eylül 2016 tarihinde gerçekleşti.

Devamı...
Ülkem İçin/Toplumsal Cinsiyet Eşitliliği Semineri

TEDAR tarafından düzenlenen sohbet toplantısı 29 Eylül 2016 tarihinde gerçekleşecek.

Devamı...
CIPS & TEDAR Eğitim Kataloğu

CIPS & TEDAR Eğitim Kataloğunda yer alan eğitimlere TEDAR üyeleri %10 indirim ile katılabileceklerdir.

Devamı...
Stratejik Satınalma ve Kategori Yönetimi Eğitimi

CIPS & TEDAR işbirliğinde, 25-26 Mayıs 2016 tarihinde Stratejik Satınalma & Kategori Yönetimi eğitimi düzenlendi.

Devamı...
TEDAR Sohbet Toplantısı, Endüstri 4.0

TEDAR tarafından düzenlenen Endüstri 4.0 sohbet toplantısı 09 Mayıs 2016’da Finansbank Kristal Kule’de gerçekleşti.

Devamı...
Integrated Supply Chain 2016 Konferansı

TEDAR’ın ortak kuruluşları arasında yer aldığı konferans 04-05 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleşti.

Devamı...
Strategic Sourcing and Procurement Summit MENA

24-25 Mayıs 2016 tarihinde Dubai’de düzenlenecek zirvede TEDAR Üyelerine özel katılım şartları sağlanacaktır.

Devamı...
Stratejik Satınalma ve Kategori Yönetimi Eğitimi

TEDAR Yönetim Kurulu Üyesi & CIPS Ülke Müdürü Sn. Faruk Demir tarafından 25-26 Mayıs 2016 tarihinde “Stratejik Satınalma & Kategori Yönetimi” eğitimi düzenlenecektir.

Devamı...
“İyi Satınalma Bir Doğrular Bütünüdür.”

TEDAR YK Üyesi Sn.Murat Şakar'ın Purchasing Türkiye Dergisi'nde yayınlanan röportajı

Devamı...
“Endüstri 4.0” Sohbet Toplantısı / 9 Mayıs 2016 Pazartesi

TEDAR tarafından düzenlenen sohbet toplantıları yeni konu ve konukları ile devam ediyor.

Devamı...
18.Tedarik Zinciri ve Lojistik Yönetimi Zirvesi

HR Dergi tarafından düzenlenen zirve 13 Nisan 2016’da gerçekleşti.

Devamı...
TEDAR 2.Olağan Genel Kurul Toplantısı

TEDAR 2. Olağan Genel Kurul Toplantısı, 30 Mart 2016 tarihinde, Bosch Türkiye Küçükyalı ofisinde TEDAR Üyelerinin katılımı ile gerçekleşmiştir.

Devamı...
Stratejik Satınalma ve Kategori Yönetimi Eğitimi

TEDAR üyelerine yönelik düzenlenen eğitim 21 Mart 2016 tarihinde gerçekleşti.

Devamı...
III. Uluslararası Satınalma Konferansı, 15 Nisan 2016

ByPi Satınalma Danışmanlığı tarafından organize edilen konferans Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Devamı...
Ekonomi ve Lojistik Zirvesi 2016

Türkiye’nin 2023 Hedefleri, Türk Ekonomisi ve Lojistik Sektörünün Mevcut Durumu ve Gelecek Perspektifleri

Devamı...
18.Tedarik Zinciri & Lojistik Yönetimi Zirvesi

TEDAR Üyelerine özel %10 indirimli katılım imkanı

Devamı...
Sürdürülebilir İş Ödülleri

Sürdürülebilir İş Ödülleri için başvurular 19 Ağustos 2016'ya kadar devam edecek.

Devamı...
UND Röportajı

TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı & Siemens Tedarik Zinciri Direktörü Sn. Tuğrul Günal ile UND tarafından yapılan röportaj, UND Dergisi Mayıs sayısında yayınlanmıştır. Lojistik Firmaların Kurumsallaşması

Devamı...
Ekonomi ve Lojistik Zirvesi, 12 Mayıs 2016

TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı & Siemens Tedarik Zinciri Direktörü Sn. Tuğrul Günal “Yılın Tedarik Zinciri Yöneticisi” ödülüne layık görüldü.

Devamı...
Yeşil Lojistikçiler TEDAR Röportajı

TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı & Siemens Tedarik Zinciri Direktörü Sn. Tuğrul Günal ile Yeşil Lojistikçiler tarafından yapılan röportaj yayınlanmıştır.

Devamı...
TEDAR Yön.Kur. Üyesi Sn.Murat Şakar Bilgi Üniv.'de

TEDAR Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Murat Şakar, Bilgi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü MBA öğrencileriyle bir araya geldi.

Devamı...
Uta Lojistik Dergisi Röportajı Şubat 2016

Devamı...
I.Tedarik Zinciri Yönetimi Konferansı

TEDAR tarafından düzenlenen I.Tedarik Zinciri Yönetimi Konferansı, 11 Şubat 2016 tarihinde, Finansbank Kristal Kule’de gerçekleşti.

Devamı...
3.Tedarik Zinciri Yön.&Optimizasyonu Konferansı

15 Mart 2016 tarihinde düzenlenecek konferansta TEDAR üyelerine %10 indirim uygulanacaktır.

Devamı...
I. Tedarik Zinciri Yönetimi Konferansı

Tedarik Zinciri Yönetimi profesyonelleri, 11 Şubat 2016 tarihinde, I. Tedarik Zinciri Yönetimi Konferansı’nda biraraya geliyor.

Devamı...
Stratejik Satınalma & Kategori Yönetimi Eğitimi I

21 Mart 2016 tarihinde, TEDAR kurucu üyeleri arasında yer alan PMMS Danışmanlık Şirketi tarafından, TEDAR üyelerine yönelik ‘Stratejik Satınalma ve Kategori Yönetimi’ konusunda bir eğitim programı düzenlenecektir.

Devamı...
TEDAR Sohbet Toplantısı / Akıllı Çözümler

TEDAR Sohbet Toplantısı, Multinet İcra Kurulu Başkanı Sn. Yusuf Ziya Gündüz’ün katılımı ile 12 Ocak 2016'da gerçekleşti.

Devamı...
Purchasing Türkiye Dergisi Ocak 2016

Siemens Tedarik Zinciri Direktörü & TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Tuğrul Günal ile yapılan röportaj

Devamı...
Hedef: 2030’da Karbon Ayakizini Sıfırlamak / EKOIQ

TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı & Siemens Tedarik Zinciri Yönetimi Direktörü Sn. Tuğrul Günal’ın röportajı

Devamı...
TEDAR Sohbet Toplantısı,Akıllı Çözümler,12.01.2016

TEDAR tarafından düzenlenen sohbet toplantıları devam ediyor.

Devamı...
Sohbet Toplantısı / 10 Aralık 2015

10 Aralık 2015 Perşembe günü, Finansbank Genel Müdürlük adresinde gerçekleştirilen TEDAR Sohbet Toplantısına, Sürdürülebilirlik Akademisi Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Semra Sevinç, ‘İş Dünyasında Kaçınılmaz Dönüşüm: Sürdürülebilirlik’ konulu sunumu ile katılmıştır.

Devamı...
3. Satınalma ve Tedarik Zinciri Konferansı

Buyer Network tarafından organize edilen konferans, ‘Tedarikçi Performans Değerlemesi ve Sektörel Uygulamalar’ teması ile gerçekleşti.

Devamı...
360 Loji &Ted Bugünü ve Yarını 2016 Konferansı

27 Ocak 2016 tarihinde, Steigenberger İstanbul Maslak Otel’de gerçekleşecek konferansta, 20 Aralık 2015 tarihine kadar yapılacak başvurularda TEDAR üyelerine özel %10 indirim uygulanacaktır.

Devamı...
TEDAR Sohbet Toplantısı – 10 Aralık 2015

TEDAR tarafından düzenlenen sohbet toplantıları devam ediyor. İş Dünyasında Kaçınılmaz Dönüşüm: Sürdürülebilirlik.

Devamı...
Yeşil İş 2015: Sürdürülebilir İş Zirvesi

Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından bu yıl 7.’si gerçekleştirilen Yeşil İş 2015: Sürdürülebilir İş Zirvesi, 8-9 Ekim 2015 tarihlerinde Park Bosphorus Hotel İstanbul’da katılımcılarla buluştu.

Devamı...
Sohbet Toplantısı, Tedarikçi İlişkileri

TEDAR tarafından düzenlenen sohbet toplantısı, 01 Ekim 2015 Perşembe günü gerçekleşti.

Devamı...
Satınalma Dergisi Eylül 2015

Satınalma ve Tedarik Zinciri Yöneticilerinin dergisi Satınalma Dergisi’nin, Siemens Tedarik Zinciri Yönetimi Direktörü & TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Tuğrul Günal’ın “Ne Kadar Olgunuz!” konulu yazısının yer aldığı 33.sayısı (Eylül) yayınlandı.

Devamı...
TEDAR Sohbet Toplantısı Daveti, 01.10.2015

01 Ekim 2015 Perşembe günü Prof. Dr. Murat Erdal, ‘Tedarikçi İlişkileri’ konulu sunumu ile katılacaktır.

Devamı...
Yeşil İş '15 Sürdürülebilir İş Zirvesi 8-9.10.2015

Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından bu yıl 7.’si gerçekleştirilecek olan ve destekleyen firmalar arasında TEDAR’ın da yer aldığı Yeşil İş 2015: Sürdürülebilir İş Zirvesi, 8-9 Ekim 2015 tarihlerinde Park Bosphorus Hotel İstanbul’da katılımcılarla buluşuyor.

Devamı...
Satınalma Dergisi, Ağustos 2015

Satınalma ve Tedarik Zinciri Yöneticilerinin dergisi Satınalma Dergisi’nin, Siemens Tedarik Zinciri Yönetimi Direktörü & TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Tuğrul Günal’ın “Yönetebilirsen Ölçme” konulu yazısının yer aldığı 32.sayısı (Ağustos) yayınlandı.

Devamı...
Satınalma Dergisi, Temmuz 2015

Satınalma ve Tedarik Zinciri Yöneticilerinin dergisi Satınalma Dergisi’nin, Siemens Tedarik Zinciri Yönetimi Direktörü & TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Tuğrul Günal’ın “Ülkemizden Alım Yapmadan Neye Bakar Batılı Yabancı” konulu yazısının yer aldığı 31.sayısı (Temmuz) yayınlandı.

Devamı...
Sohbet Toplantısı, Haziran 2015

TEDAR üyelerine yönelik düzenlenen sohbet toplantısı, 03 Haziran 2015 Çarşamba günü gerçekleşti.

Devamı...
En Güçlü 50 Satınalma Lideri / Ekonomist

2014 senesinde Ekonomist tarafından ilk kez yapılan araştırmanın ikincisi 2015 senesinde gerçekleştirildi.

Devamı...
Satınalma Dergisi, Haziran 2015

Satınalma ve Tedarik Zinciri Yöneticilerinin dergisi Satınalma Dergisi’nin, Siemens Tedarik Zinciri Yönetimi Direktörü & TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Tuğrul Günal’ın “Geçmişimizi Bilmezsek Geleceğimize Sahip Olamayız” konulu yazısının yer aldığı 30.sayısı (Haziran) yayınlandı

Devamı...
Tedarik Zincirlerinde Risk Yön.&Güvenlik Uyg.Konf.

Tedarik Zincirlerinde Risk Yönetimi ve Güvenlik Uygulamaları Konferansı”, 26 Mayıs 2015 tarihinde gerçekleşti.

Devamı...
Integrated Supply Chain 2015 Konferansı

Integrated Supply Chain tarafından organize edilen ve TEDAR’ın ortak kuruluşları arasında yer aldığı, 28-29 Nisan 2015 tarihinde Hilton İstanbul Bomonti Oteli’nde düzenlenen konferansta, TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı ve Siemens A.Ş. Tedarik Zinciri Yönetimi Direktörü Sn. Tuğrul Günal’ın yapmış olduğu “Tedarik Zinciri Yönetimi Stratejisi, neden şirketlerin kurumsal stratejilerine öncülük eden ana etkenlerden biri olmalıdır?”

Devamı...
CIPS Satınalma Akademisi

TEDAR Yönetim Kurulu Üyeleri'nden Sn. Faruk Demir’in, CIPS ve Koç Üniversitesi işbirliği ile düzenlediği, ‘Koç Üniversitesi – CIPS Satınalma Akademisi’ eğitimlerine başladı.

Devamı...
Sohbet Toplantısı Daveti, Stratejik Satınalmalar

03 Haziran 2015 Çarşamba, saat 15:00’de, Bosch Türkiye Genel Müdürlük (Küçükyalı) adresinde düzenlenecek sohbet toplantımızda tüm üyelerimizi aramızda görmeyi arzu ediyoruz.

Devamı...
Satınalma Dergisi, Mayıs 2015

Satınalma ve Tedarik Zinciri Yöneticilerinin dergisi Satınalma Dergisi’nin, Siemens Tedarik Zinciri Yönetimi Direktörü ve TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Tuğrul Günal’ın “Sürdürülebilir Bir Dünya ve Tedarik Zinciri” konulu yazısının yer aldığı 29.sayısı (Mayıs) yayınlandı.

Devamı...
Tedarik Zinciri ve Pazarlık Stratejileri Konferansı

TEDAR olarak, 17 Nisan 2015 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen, II. Uluslararası Tedarik Zinciri ve Pazarlık Stratejileri Konferansı’nda yer aldık.

Devamı...
Dünya Gazetesi Röportajı, 2015

Siemens A.Ş. Tedarik Zinciri Direktörü & TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Tugrul Günal ve Koç Zer Genel Müdür Yard. & TEDAR Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Alp Ressamoğlu'nun Dünya Gazetesi ile yaptığı röportaj yayınlanmıştır.

Devamı...
Sohbet Toplantısı, Müzakere Teknikleri

TEDAR üyeleri için düzenlenen sohbet toplantısı, 31 Mart 2015 günü gerçekleşti.

Devamı...
Satınalma ve Tedarik Zinciri Konferansı-18.12.2014

Siemens A.Ş. Tedarik Zinciri Yönetimi Direktörü & TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Tuğrul Günal’ın “Tedarik Zinciri Yönetiminde Stratejik Yaklaşımlar” konulu sunumu...

Devamı...
Tedarik Zincirlerinde Risk Yönetimi&Güvenlik Uyg.

26 Mayıs 2015 Salı günü, Türk Standartlar Enstitüsü ve İstanbul Üniversitesi işbirliği ile, “Tedarik Zincirlerinde Risk Yönetimi ve Güvenlik Uygulamaları” başlıklı bir konferans düzenlenecektir.

Devamı...
Satınalma Dergisi, Nisan 2015

“Satınalma Dergisi” nin, Siemens Tedarik Zinciri Yönetimi Direktörü ve TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Tuğrul Günal’ın “Dijital Tedarik Zinciri ve Elektronik İhaleler” yazısının yer aldığı 28.sayısı (Nisan) yayınlandı.

Devamı...
TEDAR YK Başkanı Sn.Tuğrul Günal İstanbul Üniv'de.

TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Tuğrul Günal İstanbul Üniv. Tedarik Zinciri Yönetimi Yüksek Lisans program konuğu oldu

Devamı...
Satınalma Dergisi, Mart 2015

Satınalma ve Tedarik Zinciri Yöneticilerinin dergisi “Satınalma Dergisi” nin 27. Sayısı (Mart) yayınlandı. Bu sayıda, Siemens Tedarik Zinciri Yönetimi Direktörü & TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Tuğrul Günal’ın ‘Tedarikçi Analizleri’ konulu yazısı yer almaktadır.

Devamı...
Sohbet Toplantısı Daveti, Müzakere Teknikleri

TEDAR üyeleri için 31 Mart 2015 Salı saat 15:00’de, Siemens A.Ş. Genel Müdürlük / TEDAR adresinde, sohbet toplantısı düzenlenecek ve bu toplantıda, Scotwork Türkiye kurucusu Sn. Mike Freedman, ‘Müzakere Teknikleri’ konusunda bir konuşma yapacaktır.

Devamı...
Satınalma Dergisi Röportajı

Satınalma Dergisi’nin 26. ve basılı olarak hazırlanan ilk sayısı yayınlanmıştır. Bu sayıda, Siemens A.Ş. Tedarik Zinciri Yönetimi Direktörü ve TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Tuğrul Günal’ın “İşletmelerde Tedarik Zinciri Yönetimi Bölümü’nün Önemi” isimli yazısı yer almaktadır.

Devamı...
Tedarik Zinciri Yönetimi&Optimizasyonu Konferansı

2nci "Tedarik Zinciri Yönetimi ve Optimizasyonu’15" konferansı 18 Şubat 2015 tarihinde gerçekleştirilecektir. Erken rezervasyon indirim süresinin sonu olan 18 Ocak 2015 gününe kadar, TEDAR üyelerine özel %10 indirim uygulanacaktır.

Devamı...
TEDAR Yönetim Kurulu Toplantısı

Tedar Yönetim Kurulu, 6. toplantısını 27 Ağustos 2014 tarihinde gerçekleştirdi.

Devamı...
UTA Lojistik Dergisi Röportaj

"Uta Lojistik Dergisi'nin Yönetim Kurulu Başkanımız ile yaptığı röportaj, derginin Ağustos sayısında yayınlanmıştır."

Devamı...
Sn. Murat Şakar Bilgi Üniversitesi'nde..

Murat Şakar Bilgi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü MBA öğrencilerinin Satış Yönetimi dersine misafir konuşmacı olarak katılmıştır.

Devamı...
TEDAR ISC Türkiye'nin Ortak Kuruluşu

TEDAR, ISC Türkiye'nin partner kuruluşları arasında yer almaktadır.

Devamı...
Dünya Gazetesi - Karlılık ve Etik Satınalma

CIPS Ülke Müdürü & PMMS Türkiye Genel Müdürü ve TEDAR Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Faruk Demir’in Dünya Gazetesi’nde yayınlanan “Karlılık ve Etik Satınalma” konulu röportajına ulaşabilirsiniz.

Devamı...
Integrated Supply Chain Konferansı 2015

TEDAR, Integrated Supply Chain tarafından, 28-29 Nisan 2015 tarihinde, Hilton İstanbul Bomonti Oteli’nde düzenlenen konferansın ortak kuruluşları arasında yer aldı.

Devamı...
Satınalma&Tedarik Zinciri Yön.Konf.,18.12.2014

Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Konferansı, 18 Aralık 2014 tarihinde İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecektir.

Devamı...
TEDAR, Siemens Tedarikçi Günü'nde..

11 Kasım 2014 tarihinde, Grand Tarabya Oteli’nde düzenlenen Siemens Tedarikçi Günü etkinliğinde, TEDAR da yer almıştır. Alp Ressamoğlu, “Tedarik Zinciri Yönetimi ve Tedar” konulu bir sunum gerçekleştirdi.

Devamı...