TEDAR ve Aselsan iş birliği ile, Tepe Servis ve Meteksan Savunma sponsorluğunda, “Savunma Sanayinde Tedarik Zinciri Yönetimi, Millileştirme ve Dijitalleşmenin Rolü” konulu konferansımız 13 Kasım 2019 tarihinde, Ankara’da gerçekleşti.

Değerli panelistler ve konuk konuşmacıların katılımında gerçekleşen konferans, TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı ve Siemens Tedarik Zinciri Direktörü Sn. Tuğrul Günal ve ASELSAN Sanayileşme ve Tedarik Direktörü Sn. Ali Rıza Kılıç’ın açılış konuşmaları ile başladı.

Panelistlerimiz ve konuk konuşmacılarımız, Savunma Sanayinde Tedarik Zinciri Yönetimi, Dijital Dönüşümlerin (Endüstri 4.0) Tedarik Zincirine Yansımaları, Küresel Değişimlerin Dış Ticaret ve Lojistik Üzerindeki Etkileri, Tedarik Süreçlerinde Millileştirme ve Yerlileştirmenin Önemi konulu paneller ve Karmaşık Tedarik Zincirlerini Yönetmek, Yetkin Tedarikçi Ekosistemi Oluşturulması için Yol Haritası konulu sunumlar ile değerli bilgi ve görüşlerini paylaştılar.

Katılımcıların yoğun ilgisinde başarı ile gerçekleşen konferansta iş birlikleri için tüm paydaşlarımıza, sponsorlarımıza, konuk konuşmacılarımıza ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz.