TEDAR tarafından 26 Ocak 2022 tarihinde “Sürdürülebilir Tedarik Zinciri ile Geleceğinizi Yaratın Konferansı” gerçekleştirildi.

Her yıl TEDAR tarafından düzenlenen konferans, yine yankı uyandırdı. İş dünyasının farklı sektörlerden gelen değerli profesyonellerinin konuşmacı ile moderatör olarak katıldığı, online gerçekleşen konferansta “E-Tedarik”, “Sürdürülebilirlik” ve “Esnek ve Dayanıklı Tedarik Zinciri” panelleri yer aldı.

Genel moderatörlüğünü Ali Çağatay’ın üstlendiği konferans, TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Günal’ın açılış konuşmasıyla başladı. Program, Adnan Dalgakıran’ın ufuk açan konuşmasıyla devam etti. Ardından moderatörler eşliğinde 3 panelin konuşmacıları kişisel-kurumsal bilgi ile deneyimlerini içtenlikle paylaştı ve katılımcıların sorularını yanıtladı.  

Bu özel konferansın gerçekleşmesini sağlayan ana sponsorlar Zer Merkezi Hizmetler ve Tic. A.Ş. ile Subaşı Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti, bronz sponsor  AGT Hızlı Kurye Hizmetleri A.Ş., genel moderatör Ekotürk Haber Koordinatörü Ali Çağatay, ana konuşmacı Dalgakıran Makine San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Adnan DALGAKIRAN, panel moderatörleri AGT Kurye Hizmetleri A.Ş. Satış, Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Direktörü Funda Siller - Krea Dağıtım, Pazarlama, Organizasyon Tur.ve Tic. Ltd.Şti. CEO & Kurucusu Seda Mızraklı Ferik- Satınalma Eğitmeni ve Danışmanı Nur Yapça, panel konuşmacıları Tedarik Zinciri & Lojistik Danışmanı Atilla Yıldıztekin, Getir Perakende Lojistik A.Ş. Tedarik Zinciri & Satınalma Bölüm Başkanı Onur Karaaslan, PwC Danışmanlık Hizmetleri Şirket Ortağı & Tedarik Zinciri Lideri Dr. İsmail Karakış, Unilever San. ve Türk Tic.A.Ş. Dış Ülkeler ve Kurumsal İletişim Direktörü Ebru Şenel Erim, Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. Strateji Genel Müdür Yardımcısı Özlem Vergon, Philip Morris Sabancı Pazarlama ve Satış A.Ş. Operasyon ve Müşteri Hizmetleri Direktörü Sıla Yağmur Kurt, Arge Danışmanlık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Yılmaz Argüden, McKinsey & Company Yardımcı Ortak Yavuz Demirci, CGE Kurumsal Yönetim Değerlendirme ve Yazılım Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı B.Tülin Seçen, Kibar Holding Kurumsal Satınalma Direktörü Zümrüt Öreşe ve tüm katılımcılarımıza katkıları için çok teşekkür ederiz.

Konferans konuşmalarından kısa kesitlerin yer aldığı videolara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

 

Açılış Konuşması Tuğrul Günal: https://youtu.be/LG3WeIXshvc

Ana Konuşmacı Adnan Dalgakıran: https://www.youtube.com/watch?v=6xtywtqLQss

Atilla Yıldıztekin: https://youtu.be/l1D6ikVH9Cc

Onur Karaaslan: https://youtu.be/mGUdJDdBPiU

Dr. İsmail Karakış: https://youtu.be/nlI1CpKVanc

Ebru Şenel Erim: https://youtu.be/9MI0Zy6h4rY

Özlem Vergon: https://youtu.be/FPxRgMMEDZg

Sıla Yağmur Kurt: https://youtu.be/K_5SBCMzSkA

Yılmaz Argüden: https://youtu.be/GR2N1E0tNWg

Yavuz Demirci: https://youtu.be/hdu3KBqdBoc 

Tülin Seçen: https://youtu.be/hbCz3V8jdxE

Zümrüt Öreşe:  https://youtu.be/-WNqCX2U5U0