• Adres:

    Yakacık Caddesi No:111 34870 Kartal / İstanbul

  • E-Posta:

    info@tedar.org.tr

Genel Kurul

 

TEDAR 5. Olağan Genel Kurul Toplantısı

Şirketlerin marka değerlerine ve sürdürülebilirliklerine dolayısıyla ülke ekonomisine katkısı ile tedarik zinciri yönetimi temsilcilerinin önemli bir paydaşı olan TEDAR Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı 30 Mart 2023 tarihinde gerçekleştirildi.

Yönetim Kurulu asil üyeliklerine Tuğrul Günal, Volkan Batur, Umut Pehlivan, Sarkis Erlevent, Orhan Orhon, Nilay Erusta Akçal, Mustafa Güngör, Yalçın Dorman, Nilhan Akçay ve Denetleme kurulu asil üyeliklerine Arda Polat, Fevzi Çevik ve Sevgi Yılmaz seçildi.

Yönetim Kurulu yedek üyeliklerine Atilla Yıldıztekin, Funda Siller, Uğur Vuran, Halil Ünlüeser, Tülin Seçen, Haluk Kurtoğlu, Şenol Altuntaş, Ali Süner, Cemil Çınar ve Denetleme kurulu yedek üyeliklerine Emrah Erdem Cinbiş, Günay Güneş ve Mehmet Yıldırım seçildi.

Yeni yönetim ile denetim kurullarımıza bu dönemde başarılar diler; bir önceki dönemde ilgili kurullarımızda yer alarak derneğimize önemli kazanımlar sağlamış olan kıymetli mesai arkadaşlarımıza ve Genel Kurul toplantımıza katılarak değerli desteklerini veren üyelerimize teşekkürü bir borç biliriz.

 

 

 

TEDAR 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı

TEDAR 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı 6 Nisan 2021 tarihinde gerçekleştirildi.

Kurumsal
Üyelerimiz
Tümünü Gör